Distribuční (riser) kabely SM

Distribuční (riser) kabely SM

6.1.2019

Nové singlemódové distribuční kabely Solarix

Půjčte si svářečku optických vláken a šetřete své finance na stěžejní projekty vašeho podnikání!

Půjčte si svářečku optických vláken a šetřete své finance na stěžejní projekty vašeho podnikání!

5.2.2014

Svářečka optických vláken příští generace – Fujikura 19S nyní k zapůjčení. Jedinečná rychlost svařování, automatický provoz a další parametry nejvyšší kvality.

eShop > Optická kabeláž


Filtr:  

Produkt Adaptér E2000 SM OS simplex - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér LC MM OM3 duplex  SXAD-LC-PC-OM3-D - Solarix - Adaptéry
   
 
295,00
 
 
29,00
 
 
29,00
Optický adaptér E2000 SM OS simplexní
 
Solarix optický adaptér LC multimode OM2 duplexní
 
Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt Adaptér LC MM OM4 duplex  SXAD-LC-PC-OM4-D - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér LC SM OS duplex  SXAD-LC-PC-OS-D - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér LC SM OS quad  SXAD-LC-PC-OS-Q - Solarix - Adaptéry
   
 
45,00
 
 
29,00
 
 
56,00
Solarix optický adaptér LC multimode OM4 duplexní
 
Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní
 
Solarix optický adaptér LC singlemode OS quad
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt Adaptér LCapc SM OS duplex  SXAD-LC-APC-OS-D - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér SC MM OM2 duplex  SXAD-SC-PC-OM2-D - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér SC MM OM2 simplex  SXAD-SC-PC-OM2-S - Solarix - Adaptéry
   
 
29,00
 
 
20,00
 
 
10,00
Solarix optický adaptér LCapc singlemode OS duplexní
 
Solarix optický adaptér SC multimode OM2 duplexní
 
Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz