Nové singlemódové distribuční kabely Solarix

Nové singlemódové distribuční kabely Solarix

6.1.2019

Představujeme nového člena do rodiny Solarix a tím je distribuční singlemódový kabel tzv. RISER kabel.

Půjčte si svářečku optických vláken a šetřete své finance na stěžejní projekty vašeho podnikání!

Půjčte si svářečku optických vláken a šetřete své finance na stěžejní projekty vašeho podnikání!

5.2.2014

Svářečka optických vláken příští generace – Fujikura 19S nyní k zapůjčení. Jedinečná rychlost svařování, automatický provoz a další parametry nejvyšší kvality.

eShop > Optická kabeláž


Filtr:  
s obrázky | tabulkový výpis | rychlý výpis

Stav Název Dop. cena Koupit
Adaptér E2000 SM OS simplex 295,00
Optický adaptér E2000 SM OS simplexní
Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D 29,00
Solarix optický adaptér LC multimode OM2 duplexní
Adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D 29,00
Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní
Adaptér LC MM OM4 duplex SXAD-LC-PC-OM4-D 45,00
Solarix optický adaptér LC multimode OM4 duplexní
Adaptér LC SM OS duplex SXAD-LC-PC-OS-D 29,00
Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní
Adaptér LC SM OS quad SXAD-LC-PC-OS-Q 56,00
Solarix optický adaptér LC singlemode OS quad
Adaptér LCapc SM OS duplex SXAD-LC-APC-OS-D 29,00
Solarix optický adaptér LCapc singlemode OS duplexní
Adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D 20,00
Solarix optický adaptér SC multimode OM2 duplexní
Adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S 10,00
Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní