Důležité kontakty
Objednávky
+420 533 338 888
Technická
podpora
Reklamace
+420 533 338 899

Zapůjčení produktů

Metalická kabeláž

Pro naše zákazníky máme k zapůjčení měřicí přístroje od společnosti Fluke Networks s označením DSX 5000DSX 8000, a to jak na pobočkách v Brně a Praze, tak i nově v Bratislavě. Naši zákazníci tedy mají nyní k dispozici tři tyto špičkové přístroje Fluke, které umožňují měření všech kategorií metalické kabeláže (tj. včetně nejnovější kategorie 8) a jsou vybaveny velkým barevným dotykovým displejem s uživatelským rozhraním Taptiv. Stejně jako ostatní zařízení od Fluke Networks, dokaží měřicí přístroje DSX 8000 přehledně zobrazit naměřené hodnoty, které lze po připojení hlavní jednotky k PC podrobně analyzovat na stolním počítači a následně uložit do graficky zpracovaného měřicího protokolu v PDF. Jejich hlavními přednostmi jsou pokročilá diagnostika, skvělá výdrž baterie a také rychlost měření. Více informací o přístrojích Fluke DSX 8000 najdete zde. TIP: stáhněte si náš rychlý návod, jak tento certifikační přístroj správně nastavit.


Optická kabeláž

Ke změření optiky máme pro zákazníky nyní k dispozici kvalitní měřicí přístroj Exfo MAX-940 iCERT QUAD, který je určen k zápůjčkám jak v České republice, tak i na Slovensku. Tento měřící přístroj od předního výrobce Exfo vám umožní přímou metodou certifikovat vaší instalaci během několika vteřin. Měření probíhá plně automaticky a obousměrně vždy na dvou vlnových délkách jak pro SM tak i pro MM. Pro měření MM vláken je měřák vybaven "Encircled Flux" což je správné buzení MM vláken pro stabilní a přesné měření. Certifikační standardy jsou integrované v přístroji a v případě potřeby je možné výsledky generovat do PDF protokolu přímo v přístroji. Vše je zobrazeno na přehledném barevném 7 " displeji včetně animovaného průvodce referencí. Více informací o přístrojích Exfo MAX-940 naleznete zde.

Pro výše uvedené přístroje značky Fluke Networks a Exfo jsme se rozhodli proto, že obě značky jsou, každá ve svém oboru, technologickým lídrem na trhu tzv. certifikačních testerů a my našim produktům věříme natolik, že chceme, aby naši zákazníci měli k měření produktů Solarix k dispozici ty nejpřesnější a nejspolehlivější technologie, které jsou v tuto chvíli dostupné. Chcete-li si tyto nové přístroje k měření metalické a optické kabeláže rezervovat k zapůjčení, ozvěte se nám na tel. čísla +420 533 338 888 (Brno), +420 296 338 888 (Praha), +421 221 028 070 (Bratislava) nebo nám můžete napsat na e-mail na info@solarix.cz. Pozor, zápůjčku měřicích přístrojů je možné provést pouze v případě, že máte se společností INTELEK.CZ s.r.o..uzavřenu smlouvu o obchodních vztazích. Služba je zpoplatněna.

Nezapomeňte nás sledovat prostřednictvím sociálních sítí Facebook, TwitterLinkedIn. Budete tak od nás pravidelně dostávat zajímavé informace a novinky o trendech ve strukturované kabeláži i Solarixu.


Více informací o možnosti zapůjčení, cenách a rezervaci měřicích přístrojů od Fluke Networks získáte na telefonu +420 840 505 555 nebo e-mailu info@solarix.cz.