english | česky  
Solarixpedia, originální znalostní databáze
Solarixpedia, originální znalostní databáze

Líbí se vám naše infografiky o trendech a novinkách ve strukturované kabeláži, které pravidelně publikujeme na webu solarix.cz? Pokud ano, máme pro vás skvělou zprávu. Připravili jsme další pokračování...

Nové produkty

Produkt MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT6 STP RJ45 samořezný SXKJ-6-STP-BK-SA - Solarix - Keystony

MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT6 STP RJ45 samořezný SXKJ-6-STP-BK-SA

Balení 42 ks, samořezný stíněný keystone CAT6.

Produkt 100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k. - Signamax - SFP Moduly

100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.

100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah...

Produkt MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný SXKJ-5E-UTP-BK-SA - Solarix - Keystony

MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný SXKJ-5E-UTP-BK-SA

Balení 24 kusů, samořezný nestíněný keystone CAT5E, černý.

Produkt MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT6 UTP RJ45 samořezný SXKJ-6-UTP-BK-SA - Solarix - Keystony

MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT6 UTP RJ45 samořezný SXKJ-6-UTP-BK-SA

Balení 24, samořezný nestíněný keystone CAT6, černý.

Odborné články

Solarixpedia: pozor na instalační kabely a patch kabely s CCA a CCS vodiči

Solarixpedia: pozor na instalační kabely a patch kabely s CCA a CCS vodiči

Dnešní díl naší znalostní databáze Solarixpedia uzavírá problematiku CCA a CCS kabelů, kterým jsme se věnovali...

Optický kabel Solarix DROP1000 s třídou reakce na oheň B2ca

Optický kabel Solarix DROP1000 s třídou reakce na oheň B2ca

Populární optický kabel Solarix DROP1000 tentokrát s pláštěm LSOHFR a třídou reakce na oheň B2ca s1a d1 a1