Přehled produktů - Všechny novinky



   
   
 
234,00
 
 
817,00
 
 
817,00
DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků rychlostí 10Gbps. Kompatibilní s klasickými SFP+ porty. Délka propojovacího kabelu 0,5m.
 
100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.
 
100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt AKCE! Keystone CAT5E UTP RJ45 110/Krone černý - OEM - Keystony
 
Produkt DROP1000 kabel Solarix 16vl 9/125 3,9mm LSOHFR B2<sub>ca</sub> s1a d1 a1 černý G.657A2 SXKO-DROP-16-OS-LSOHFR  - Solarix - Kabel optický
 
   
 
29,00
 
 
22,20
 
 
Na dotaz
Kvalitní nestíněný keystone kategorie 5E, černý.
 
Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOHFR pláštěm a třídou reakce na oheň B2ca s1a d1 a1 16 vláken SM 9/125.
 
Chytrý telefon iGET BLACKVIEW GBV5900 Orange je jako z budoucnosti. Jeho moderní design, který jde ruku v ruce s jeho odolným provedením z něj dělají nadčasového společníka. Kromě krytí IP68 je také...
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz
     
   
Produkt Instalační kabel Solarix CAT7 SSTP LSOHFR B2<sub>ca</sub> s1 d1 a1 1000 MHz 500m/cívka SXKD-7-SSTP-LSOHFR-B2ca - Solarix - Kabely drát
   
 
1 156,00
 
 
825,60
 
 
9 300,00
1.3" LCD displej s rozlišením 240 x 240 px, IP68, výdrž až 12 dní, 220 mAh baterie, 5 sportovních režimů, notifikace, počasí, snímač tepové frekvence, monitor spánku. Dva výměnné silikonové pásky v...
 
Venkovní náhradní dobíjecí baterie iGET HOMEGUARD RS-3BU-W-LR je určená pro kameru iGET HOMEGUARD HGNVK686CAM. Tyto kamery jsou obsažené také v setu iGET HOMEGUARD HGNVK68004.
 
Vysoce výkonný kabel CAT7 s šířkou pásma 1000 MHz, LSOHFR pláštěm a třídou reakce na oheň B2ca s1 d1 a1, 500 m cívka. Kabel splňuje i požadavky zkoušky vertikálního šíření plamene na svazcích kabelů...
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned