Král domácích WiFi routerů - Dual-Band Router Tenda N60

Král domácích WiFi routerů - Dual-Band Router Tenda N60

1.11.2012

Novinka Tenda N60 uchvátí nejen svým výkonem a funkcemi, ale hlavně - jde o první dvoupásmový WiFi router od společnosti Tenda. O vysokém výkonu také svědčí gigabitové porty a USB port, k tomu přičtěme luxusní design a ideální kombinace je na světě...

U nás nekupujete zajíce v pytli

U nás nekupujete zajíce v pytli

29.10.2012

Společnost INTELEK spol. s r.o. přichází s novinkou v podobě možnosti vzdáleného testování.

eShop > Aktivní prvky


Filtr:  

 
Produkt 100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
1 300,00
 
 
255,00
 
 
255,00
Inovovaný media konvertor s rychlostí 100M a rozhraním RJ45 na MM SC. 12V externí napájení. Je kompatibilní se šasi 100-1916 (065-1185)
 
100-31MM 100M SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
     
Produkt 100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
294,00
 
 
224,00
 
 
255,00
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
     
Produkt 100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
451,00
 
 
235,00
 
 
451,00
100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je kompatibilní se zařízeními...
 
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je kompatibilní se zařízeními...
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned