Všechny produkty Tenda nyní s prodlouženou 3-letou zárukou

Všechny produkty Tenda nyní s prodlouženou 3-letou zárukou

30.5.2022

Značka Tenda, která do tuzemských domácností a firem přináší Wi-Fi routery, adaptéry, switche, mesh sítě a další komponenty pro internetové pokrytí, zavádí pro své zákazníky od 1.6.2022 benefit v podobě prodloužené tříleté záruky.

Král domácích WiFi routerů - Dual-Band Router Tenda N60

Král domácích WiFi routerů - Dual-Band Router Tenda N60

1.11.2012

Novinka Tenda N60 uchvátí nejen svým výkonem a funkcemi, ale hlavně - jde o první dvoupásmový WiFi router od společnosti Tenda. O vysokém výkonu také svědčí gigabitové porty a USB port, k tomu přičtěme luxusní design a ideální kombinace je na světě...

eShop > Aktivní prvky


Filtr:  

Produkt 100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
   
 
160,00
 
 
187,00
 
 
90,00
100-31MM 100M SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
     
 
Produkt 100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
90,00
 
 
184,00
 
 
195,00
100-31WDMB-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt 100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32SM-LR40 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 40km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
373,00
 
 
184,00
 
 
639,00
100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je kompatibilní se zařízeními...
 
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32SM-LR40 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 40km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz