eShop > Optická kabeláž > Pigtaily


Filtr:  

Produkt Pigtail  50/125 STpc MM OM3 1,5m  SXPI-ST-PC-OM3-1,5M - Solarix - Pigtaily
 
Produkt Pigtail 50/125 LCupc MM OM2 1,5m SXPI-LC-UPC-OM2-1,5M - Solarix - Pigtaily
 
Produkt Pigtail 50/125 LCupc MM OM2 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM2-1,5M-12PCK - Solarix - Pigtaily
   
 
43,00
 
 
41,00
 
 
452,00
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
 
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
 
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt Pigtail 50/125 LCupc MM OM3 1,5m SXPI-LC-UPC-OM3-1,5M - Solarix - Pigtaily
 
Produkt Pigtail 50/125 LCupc MM OM3 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM3-1,5M-12PCK - Solarix - Pigtaily
 
Produkt Pigtail 50/125 LCupc MM OM4 1,5m SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M - Solarix - Pigtaily
   
 
44,00
 
 
488,00
 
 
54,00
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
 
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
 
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
     
Produkt Pigtail 50/125 LCupc MM OM4 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-LC-UPC-OM4-1,5M-12PCK - Solarix - Pigtaily
 
Produkt Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m SXPI-SC-UPC-OM2-1,5M - Solarix - Pigtaily
 
Produkt Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m, balení 12ks - barvy SXPI-SC-UPC-OM2-1,5M-12PCK - Solarix - Pigtaily
   
 
599,00
 
 
40,00
 
 
439,00
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
 
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
 
Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě.
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned