eShop > Optická kabeláž > Patch kabely


Filtr:  

   
   
 
95,00
 
 
110,00
 
 
114,00
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
 
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
 
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
   
   
 
103,00
 
 
115,00
 
 
Na dotaz
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
 
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
 
Optický duplexní patchcord LC/LC, bez podpory managementu.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
     
 
Produkt Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-1M-D - Solarix - Patch kabely
 
Produkt Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 2m duplex  SXPC-LC/LC-UPC-OM4-2M-D - Solarix - Patch kabely
   
 
Na dotaz
 
 
178,00
 
 
211,00
Optický duplexní patchcord LC/LC, bez podpory managementu.
 
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 1m
 
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 2m
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned