eShop > Optická kabeláž > Patch kabely


Filtr:  

   
   
 
110,00
 
 
103,00
 
 
115,00
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
 
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
 
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-1M-D - Solarix - Patch kabely
 
Produkt Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 2m duplex  SXPC-LC/LC-UPC-OM4-2M-D - Solarix - Patch kabely
 
Produkt Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-3M-D - Solarix - Patch kabely
   
 
178,00
 
 
211,00
 
 
244,00
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 1m
 
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 2m
 
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 3m
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-5M-D - Solarix - Patch kabely
 
Produkt Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-1M-D - Solarix - Patch kabely
 
Produkt Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-2M-D - Solarix - Patch kabely
   
 
311,00
 
 
178,00
 
 
211,00
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 5m
 
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 1m
 
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 2m
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned