eShop > Optická kabeláž > Patch kabely


Filtr:  

   
   
 
95,00
 
 
110,00
 
 
103,00
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
 
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
 
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
   
Produkt Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-1M-D - Solarix - Patch kabely
   
 
115,00
 
 
Na dotaz
 
 
178,00
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
 
Optický duplexní patchcord LC/LC, bez podpory managementu.
 
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 1m
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 2m duplex  SXPC-LC/LC-UPC-OM4-2M-D - Solarix - Patch kabely
 
Produkt Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-3M-D - Solarix - Patch kabely
 
Produkt Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-5M-D - Solarix - Patch kabely
   
 
211,00
 
 
244,00
 
 
311,00
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 2m
 
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 3m
 
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 5m
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned