Adaptér LC MM OM4 duplex SXAD-LC-PC-OM4-D

Produkt Adaptér LC MM OM4 duplex  SXAD-LC-PC-OM4-D - Solarix - Adaptéry

Objednací kód: 70211124

Značka: Solarix

Záruční doba: 5 let

Měrná jednotka (MJ): kus

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: ihned

Doporučená cena bez DPH: 40,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 48,40 CZK

ks
Solarix optický adaptér LC multimode OM4 duplexní
Popis produktu
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.
Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
KatalogyDatasheetyOstatní