Univerzal. kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH Eca OM4 černý SXKO-CLT-12-OM4-LSOH

Produkt Univerzal. kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH E<sub>ca</sub> OM4 černý SXKO-CLT-12-OM4-LSOH - Solarix - Kabel optický

Všechny nové produkty

Objednací kód: 70294124

Značka: Solarix

Záruční doba: 5 let

Měrná jednotka (MJ): metr

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: ihned

Doporučená cena bez DPH: 62,50 CZK

Doporučená cena s DPH: 75,63 CZK

m
Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken OM4 50/125
Technické parametry
  • Typ kabelu [?] : univerzální
  • Typ vlákna [?] : 50/125 µm OM4
  • Třída reakce na oheň, typ pláště [?] : Eca LSOH
  • Typ kabelu dle výplně: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: CLT
  • Provozní teplota: -30°C až 70°C
  • Instalační teplota: -5°C až 40°C
  • Skladovací teplota: -30 °C to +60 °C
  • Specifikace vlákna: G.651.1
  • Útlum při 850nm: 3.0 dB/km
  • Útlum při 1300nm: 1.0 dB/km
  • Průměr kabelu: 6.0 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 40 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 1000 N/ 100 mm
  • Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 10x D kabelu
  • Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 15x D kabelu
Popis produktu
Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-12-OM4-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, v případě potenciálního vznícení je tedy nízkodýmavý a bezhalogenní. Směs pláště je doplněna o stabilní UV složku. Vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.651.1 OM4 necitlivé na ohyby tzv. BIMMF s minimálním poloměrem ohybu 7,5 mm.

Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
KatalogyCertifikátyDatasheetyOstatní