Adaptér SC MM OM4 simplex SXAD-SC-PC-OM4-S

Produkt Adaptér SC MM OM4 simplex  SXAD-SC-PC-OM4-S - Solarix - Adaptéry

Objednací kód: 70212114

Značka: Solarix

Záruční doba: 5 let

Měrná jednotka (MJ): kus

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: ihned

Doporučená cena bez DPH: 19,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 22,99 CZK

ks
Solarix optický adaptér SC multimode OM4 simplexní
Popis produktu
Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem
Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
KatalogyDatasheetyOstatní