DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH Eca černý 500m SXKO-DROP-24-OS-LSOH

Produkt DROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý 500m SXKO-DROP-24-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický

Objednací kód: 70291245

Značka: Solarix

Záruční doba: 5 let

Měrná jednotka (MJ): cívka 500m

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: na dotaz

Doporučená cena bez DPH: 12 450,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 15 064,50 CZK

cív500m
Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 24 vláken SM 9/125.
Technické parametry
  • Typ kabelu [?] : drop
  • Typ vlákna [?] : 9/125 µm
  • Třída reakce na oheň, typ pláště [?] : Eca LSOH
  • Typ kabelu dle výplně: bezgelový
  • Provozní teplota: -20°C až 50°C
  • Instalační teplota: -5°C až 40°C
  • Skladovací teplota: -25°C až 60°C
  • Specifikace vlákna: G.657.A2
  • Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
  • Útlum při 1550nm: 0.20 dB/km
  • Průměr kabelu: 4.0 ± 0.2 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 15.0 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 500 N/100 mm
  • Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 4x D kabelu
  • Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 7x D kabelu
Popis produktu
Optický kabel Solarix SXKO-DROP-24-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je vhodný pro vnitřní i venkovní instalace. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Plášť navíc obsahuje speciální směs, díky které je optický kabel UV stabilní. Optický kabel disponuje velmi vysokou tahovou odolností 1000 N. Použitá vlákna Corning (G.657.A2) mají vysokou ohebnost, a tím umožňují dosáhnout vynikajících přenosových a instalačních vlastností ve stísněných prostorech a kdekoliv, kde je třeba rozvést více oddělených spojů.
Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
Nezávislé recenze a testyKatalogyCertifikátyDatasheetyOstatní