Plochý DROP kabel Solarix 24vl 9/125 PE Fca černý SXKO-FLAT-DROP-24-OS-PE

Produkt Plochý DROP kabel Solarix 24vl 9/125 PE F<sub>ca</sub> černý SXKO-FLAT-DROP-24-OS-PE - Solarix - Kabel optický

Všechny nové produkty

Objednací kód: 70291244

Značka: Solarix

Záruční doba: 5 let

Měrná jednotka (MJ): metr

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: ihned

Doporučená cena bez DPH: 15,60 CZK

Doporučená cena s DPH: 18,88 CZK

m
Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix ploché konstrukce s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 24 vláken SM 9/125.
Technické parametry
  • Typ kabelu [?] : samonosný
  • Typ vlákna [?] : 9/125 µm
  • Třída reakce na oheň, typ pláště [?] : Fca HDPE
  • Typ kabelu dle výplně: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: MLT
  • Provozní teplota: -40 °C až +70 °C
  • Instalační teplota: -20°C až +60°C
  • Skladovací teplota: -40 °C až +70 °C
  • Specifikace vlákna: G657.A1
  • Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
  • Útlum při 1550nm: 0.25 dB/km
  • Průměr kabelu: 4.3 x 9.8 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 52 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 1500 N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 2000 N/ 100 mm
  • Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 12,5x D kabelu
  • Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 25x D kabelu
Popis produktu
Venkovní optický samonosný Flat DROP kabel Solarix SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE s třídou reakce na oheň Fca. Kabel je ploché konstrukce a je ideální pro nadzemní instalace s převěsy až do 50m při použití kotev pro ploché kabely, Kabel je také možno instalovat zatažením do HDPE trubek . Samotná vlákna typu G.657.A1 jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Kabel obsahuje dva FRP tahové členy uvnitř pláště pro zvýšení mechanické odolnosti. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický.
Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
KatalogyCertifikátyDatasheetyManuályOstatníSoftware