Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 9/125 LSOH Eca černý SXKO-CLT-12-OS-LSOH

Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 9/125 LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-CLT-12-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický

Objednací kód: 70294129

Značka: Solarix

Záruční doba: 5 let

Měrná jednotka (MJ): metr

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: ihned

Doporučená cena bez DPH: 16,10 CZK

Doporučená cena s DPH: 19,48 CZK

m
Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 9/125.
Technické parametry
  • Typ kabelu [?] : univerzální
  • Typ vlákna [?] : 9/125 µm
  • Třída reakce na oheň, typ pláště [?] : Eca LSOH
  • Typ kabelu dle výplně: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: CLT
  • Provozní teplota: -30 °C až +70 °C
  • Instalační teplota: -5°C až +40°C
  • Skladovací teplota: -30 °C až +70 °C
  • Specifikace vlákna: G.652.D
  • Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
  • Útlum při 1550nm: 0.21 dB/km
  • Průměr kabelu: 5.9 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 40 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 1000 N/ 100 mm
  • Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 10xD kabelu
  • Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 20xD kabelu
Popis produktu
Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-12-OS-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, je tedy v případě potenciálního vznícení nízkodýmavý a bezhalogenní. Směs pláště je doplněna o stabilní UV složku. Vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.652.D.

Klíčové vlastnosti SM univerzálních kabelů Solarix

Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
KatalogyCertifikátyDatasheetyManuályOstatníSoftware