Důležité kontakty
Objednávky
+420 533 338 888
Technická
podpora
Reklamace
+420 533 338 899

Přehled produktů - Všechny produkty v doprodeji



Produkt 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1550nm, 20km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt Adaptér LC SM OS quad  SXAD-LC-PC-OS-Q - Solarix - Adaptéry
   
 
206,00
 
 
247,00
 
 
56,00
100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
Solarix optický adaptér LC singlemode OS quad
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt Baterie pro Tenda 4G180 a 4G185 - Tenda - 3G/4G Wi-Fi routery
 
Produkt DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,0mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-8-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
 
Produkt DROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,2mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-12-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
   
 
329,70
 
 
13,40
 
 
17,10
Náhradní baterie k 4G routerům 4G180 a 4G185.
 
Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.
 
Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 9/125.
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt Dveře plechové pro LC-50, 24U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek - Solarix - Příslušenství
 
Produkt Dveře plechové pro LC-50, 24U, šířky 800, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek - Solarix - Příslušenství
 
Produkt Dveře plechové pro LC-50, 33U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek - Solarix - Příslušenství
   
 
2 121,00
 
 
2 231,00
 
 
2 187,00
Dveře plechové pro LC-50, 24U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek
 
Dveře plechové pro LC-50, 24U, šířky 800, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek
 
Dveře plechové pro LC-50, 33U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz