Přehled produktů - Všechny produkty v doprodeji



 
Produkt Adaptér LC SM OS quad  SXAD-LC-PC-OS-Q - Solarix - Adaptéry
 
   
 
699,00
 
 
56,00
 
 
Na dotaz
Signamax 500-7608FE1GC je SNMP management switch s 8x 10/100 porty a jedním gigabitovým combem.
 
Solarix optický adaptér LC singlemode OS quad
 
Nestíněný patch kabel kategorie CAT6 s litou ochranou bez podpory managementu.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
   
Produkt DROP1000 kabel Solarix 16vl 9/125 3,9mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-16-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
   
 
Na dotaz
 
 
11,00
 
 
17,80
Metalický 24 portový STP patch panel o velikosti 1U bez podpory managementu.
 
Čelo o rozměrech 22.5 x 45mm pro vyplnění neosazených pozic v moduálních zásuvkách.
 
Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 16 vláken SM 9/125.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt DROP1000 kabel Solarix 8vl 9/125, 3,7mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-8-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
   
   
 
11,70
 
 
95,00
 
 
110,00
Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.
 
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
 
Optické propojovací kabely (optické patch kabely) jsou určeny pro připojení aktivního zařízení.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned