Nová řada nástěnných rozvaděčů SENSA LITE

Nová řada nástěnných rozvaděčů SENSA LITE

17.3.2022

Nástěnné rozvaděče Solarix se rozrostly o další řadu SENSA LITE.

Nová řada stojanových rozvaděčů LC-50

Nová řada stojanových rozvaděčů LC-50

9.4.2018

Nejnovějším přírůstkem Solarix rozvaděčů je stojanový rozebiratelný rozvaděč řady LC-50 s vysokou nosností a moderním designem.

eShop > Solarix



 
Produkt Adaptér E2000 SM OS simplex - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D - Solarix - Adaptéry
   
 
464,00
 
 
259,00
 
 
29,00
Modulární neosazený patch panel 1U určený pro 24 keystonů Solarix kategorie 6A.
 
Optický adaptér E2000 SM OS simplexní
 
Solarix optický adaptér LC multimode OM2 duplexní
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt Adaptér LC MM OM3 duplex  SXAD-LC-PC-OM3-D - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér LC MM OM4 duplex  SXAD-LC-PC-OM4-D - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér LC SM OS duplex  SXAD-LC-PC-OS-D - Solarix - Adaptéry
   
 
29,00
 
 
45,00
 
 
29,00
Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní
 
Solarix optický adaptér LC multimode OM4 duplexní
 
Solarix optický adaptér LC singlemode OS duplexní
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt Adaptér LC SM OS quad  SXAD-LC-PC-OS-Q - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér LCapc SM OS duplex  SXAD-LC-APC-OS-D - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér SC MM OM2 duplex  SXAD-SC-PC-OM2-D - Solarix - Adaptéry
   
 
56,00
 
 
29,00
 
 
20,00
Solarix optický adaptér LC singlemode OS quad
 
Solarix optický adaptér LCapc singlemode OS duplexní
 
Solarix optický adaptér SC multimode OM2 duplexní
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned