Půjčte si svářečku optických vláken a šetřete své finance na stěžejní projekty vašeho podnikání!

Půjčte si svářečku optických vláken a šetřete své finance na stěžejní projekty vašeho podnikání!

5.2.2014

Svářečka optických vláken příští generace – Fujikura 19S nyní k zapůjčení. Jedinečná rychlost svařování, automatický provoz a další parametry nejvyšší kvality.

Infografika: co skrývá QR kód na štítcích optických kabelů Solarix

Infografika: co skrývá QR kód na štítcích optických kabelů Solarix

16.12.2013

Chcete vědět, co všechno ukrývá QR kód na optických kabelech Solarix? Podívejte se na infografiku týkající se produktových štítků optických kabelů Solarix.

eShop > Optická kabeláž


Filtr:  

Produkt Adaptér LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér LC MM OM3 duplex  SXAD-LC-PC-OM3-D - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér LC SM OS1 duplex  SXAD-LC-PC-OS1-D - Solarix - Adaptéry
   
 
51,00
 
 
51,00
 
 
56,00
Solarix optický adaptér LC multimode OM2 duplexní
 
Solarix optický adaptér LC multimode OM3 duplexní
 
Solarix optický adaptér LC singlemode OS1 duplexní
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt Adaptér LC SM OS1 quad  SXAD-LC-PC-OS1-Q - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér LCapc SM OS1 duplex  SXAD-LC-APC-OS1-D - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér SC MM OM2 duplex  SXAD-SC-PC-OM2-D - Solarix - Adaptéry
   
 
96,00
 
 
71,00
 
 
35,00
Solarix optický adaptér LC singlemode OS1 quad
 
Solarix optický adaptér LCapc singlemode OS1 duplexní
 
Solarix optický adaptér SC multimode OM2 duplexní
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt Adaptér SC MM OM2 simplex  SXAD-SC-PC-OM2-S - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér SC MM OM3 duplex  SXAD-SC-PC-OM3-D - Solarix - Adaptéry
 
Produkt Adaptér SC MM OM3 simplex  SXAD-SC-PC-OM3-S - Solarix - Adaptéry
   
 
19,00
 
 
35,00
 
 
19,00
Solarix optický adaptér SC multimode OM2 simplexní
 
Solarix optický adaptér SC multimode OM3 duplexní
 
Solarix optický adaptér SC multimode OM3 simplexní
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned