Příslušenstvím pro optiku Solarix znásobíte hodnotu a kvalitu své instalace

6.12.2013
Patch kabely, adaptéry, pigtaily, to je to hlavní z nabízeného sortimentu příslušenství pro optickou kabeláž značky Solarix, jež dokáže znásobit hodnotu vaší plánované instalace.

Dnešní nároky na datovou propustnost a vysokou přenosovou kapacitu snadno uspokojíte optickou kabeláží Solarix, jejímiž hlavními prvky jsou kabely, patch kabely, pigtaily i adaptéry. Při budování páteřních rozvodů budov či celých měst je potřeba celá řada optických komponent počínaje optickými kabely, ST a SC konektory, optickými vanami a konče drobným montážním příslušenstvím.

Po pokládce optického kabelu je zapotřebí jeho vlákna zakončit optickými konektory. Optický pigtail je část optického vlákna opatřená konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické vaně.

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určené pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozvaděč, optická vana) nebo jako propojení aktivních, popřípadě pasivních zařízení. Patch kabelem tedy například připojíte uživatelské zařízení do počítačové sítě na straně telekomunikačních zásuvek a připojíte jednotlivé porty patch panelu do aktivních zařízení na straně rozvaděče.

Optické adaptéry se používají ke spojení dvou prvků optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického kabelu zakončeného pigtailem s optickým patch kabelem.Všechny výše uvedené komponenty naleznete v naší nabídce v prémiové kvalitě, kterou potvrzují nejen certifikáty mezinárodně uznávaných testovacích laboratoří, ale i dohled nad kvalitou všech jednotlivých produktů, který je docílen testováním každého kusu produktu certifikačními přístroji ihned po jejich opuštění výrobních linek.

Naše společnost disponuje veškerým sortimentem potřebným pro realizaci optické sítě i vybavením pro instalaci. Nabízíme komplexní řešení od návrhu a konzultací vašich potřeb přes výběr jednotlivých komponentů, kontrolu kompletace, výpomoc při instalaci, až po svaření optických vláken či proměření optické trasy.

Další informace získáte na nové produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.