100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.

Produkt 100-35WDMA 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1270/1330nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k. - Signamax - SFP Moduly

Všechny nové produkty

Objednací kód: 70107757

Značka: Signamax

Záruční doba: 3 roky

Měrná jednotka (MJ): kus

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: na dotaz

Doporučená cena bez DPH: 817,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 988,57 CZK

Recyklační poplatek s DPH: 1,82 CZK

ks
Dle produktu
100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.
Popis produktu
100-35WDMA 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1270/Rx:1330nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.
Nedaří se vám stáhnout soubor?Technická podpora
Pokud se vám nedaří stáhnout požadovaný soubor, klikněte, prosím, na odkaz pravým tlačítkem a ze zobrazeného kontextového menu zvolte "Uložit cíl jako..." (Interent Explorer), "Uložit odkaz jako..." (FireFox), popřípadě podobnou položku podle použitého prohlížeče (může se v různých prohlížečích a verzích lišit).
Certifikáty