Přehled produktů - Všechny produkty v doprodeji



 
Produkt Patch kabel CAT5E SFTP PVC 20m šedý snag-proof C5E-315GY-20MB - Solarix - Patch kabely
 
   
 
25,00
 
 
274,00
 
 
107,00
Univerzální optický SM kabel RiT v provedení MLT se 48 vlákny.
 
Patch kabel CAT5E SFTP PVC 20m šedý.
 
Duplexní optický patch kabel Signamax, OS1 singlemode, s konektory LC/ST, 5m
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
     
   
Produkt Profesionální sada instalačního nářadí Solarix s pouzdrem na opasek SX-TOOL-KIT - Solarix - Nářadí a vyvazování
   
 
84,00
 
 
22,00
 
 
3 466,00
Duplexní optický patch kabel Signamax, OS1 singlemode, s konektory SC/SC, 1m
 
Pigtail Signamax, multimode 50/125, 1,5m, s konektorem LCpc
 
Profi sada instalačního nářadí s různými nástroji, kterou lze upevnit na opasek nebo kapsu.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
   
   
 
1 100,00
 
 
17,00
 
 
10,00
EtherWAN průmyslový switch s 5x 100M portem. Plastový obal. Montáž na DIN lištu, napájení TB, rozsah -10~60°C
 
Rámeček pro osazení čel 22,5 x 45mm.
 
SMA konektory jsou precizní, malé, vysoko-frekvenční konektory, které nabízejí spolehlivý širokopásmový výkon.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned