eShop > Spotřební elektronika > SFP Moduly


Filtr:  

Produkt 100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
223,00
 
 
219,00
 
 
167,00
100-31MM 100M SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt 100-32MM 1G SFP optický modul MM LC, 850nm, 550m, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32MM-ED 1Gbps SFP optický modul MM LC, 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32RJ 1G SFP optický modul RJ45 1000BaseT - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
167,00
 
 
223,00
 
 
409,00
100-32MM 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 550m. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32MM-ED 1G SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32RJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je nepřepínací, tedy podporuje pouze rychlost 1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je kompatibilní se zařízeními...
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM LC, 1310nm, 20km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32SRJ 1G SFP metalický modul RJ45 100/1000BaseT - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32WDMA 1G SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 2Km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
173,00
 
 
409,00
 
 
302,00
100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32SRJ je 1Gbps SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel. Je přepínací, tedy podporuje rychlosti 100/1000Mbps v kompatibilních zařízeních. Modul je kompatibilní se zařízeními...
 
100-32WDMA 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz