Nové high-density patch panely SOLARIX v 0,5U

Systém strukturované kabeláže SOLARIX uvádí na trh nové 24 portové patch panely ve velikosti 0,5U, a to v kategorii 5E i kategorii 6, ve stíněném i nestíněném provedení.
Tyto panely Solarix s označením SX24HD-5E-UTP-BK, SX24HD-5E-STP-SL, SX24HD-6-UTP-BKSX24HD-6-STP-SL jsou vysokohustotní 19" patch panely s výškou 0,5U, které jsou osazeny 24 porty RJ45 a duální IDC svorkovnicí 110/Krone. U těchto panelů je důraz kladen na maximální úsporu místa v rozvaděči, kdy do výšky 1U lze jednoduše nainstalovat až 48 portů. Tyto high-density panely SOLARIX jsou dostupné v kategorii 5E i kategorii 6, ve stíněném i nestíněném provedení, a bez problémů splňují požadavky definované v mezinárodních standardech ANSI/TIA/EIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 včetně všech nejnovějších dodatků. Panely jsou navrhnuty tak, aby byly robustní, spolehlivé, poskytovaly maximální výkon a umožňovaly jednoduchou instalaci. Součástí těla těchto panelů je vyvazovací lišta, která umožňuje pevné uchycení datového kabelu přímo k tělu panelu. Barva nestíněného high-density patch panelu Solarix je černá, stíněná verze je dodávána v nerez provedení.

Klíčové vlastnosti:
    • 24 portů v 0,5U (tj. 48 portů v 1U)
    • vyvazovací lišta
    • duální svorkovnice 110/Krone
    • robustnost, spolehlivost a jednoduchá instalace
    • vhodné především do projektů, kde je potřeba šetřit místem v rozvaděči


O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.