Přehled produktů - Všechny produkty v akci



 
Produkt Adaptér LC SM OS quad  SXAD-LC-PC-OS-Q - Solarix - Adaptéry
 
Produkt DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-8-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
   
 
23,00
 
 
56,00
 
 
11,70
Patch kabel CAT6 UTP 3m šedý s LSOH pláštěm.
 
Solarix optický adaptér LC singlemode OS quad
 
Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOHFR B2<sub>ca</sub> s1a d1 a1 černý G.657A2 SXKO-DROP-8-OS-LSOHFR  - Solarix - Kabel optický
   
Produkt DROP1000 kabel Solarix 16vl 9/125 3,9mm LSOHFR B2<sub>ca</sub> s1a d1 a1 černý G.657A2 SXKO-DROP-16-OS-LSOHFR  - Solarix - Kabel optický
   
 
14,90
 
 
16,00
 
 
22,80
Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOHFR pláštěm a třídou reakce na oheň B2ca s1a d1 a1. 8 vláken SM 9/125.
 
Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 16 vláken SM 9/125.
 
Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOHFR pláštěm a třídou reakce na oheň B2ca s1a d1 a1 16 vláken SM 9/125.
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
     
Produkt Dveře plechové pro LC-50, 24U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek - Solarix - Příslušenství
 
Produkt Dveře plechové pro LC-50, 24U, šířky 800, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek - Solarix - Příslušenství
 
Produkt Dveře plechové pro LC-50, 33U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek - Solarix - Příslušenství
   
 
1 584,00
 
 
1 667,00
 
 
1 634,00
Dveře plechové pro LC-50, 24U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek
 
Dveře plechové pro LC-50, 24U, šířky 800, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek
 
Dveře plechové pro LC-50, 33U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz