Přehled produktů - Všechny produkty v akci



Produkt Adaptér LC SM OS quad  SXAD-LC-PC-OS-Q - Solarix - Adaptéry
 
Produkt DROP1000 kabel Solarix 08vl 9/125 3,7mm LSOH E<sub>ca</sub> černý SXKO-DROP-8-OS-LSOH - Solarix - Kabel optický
 
   
 
56,00
 
 
11,70
 
 
16,00
Solarix optický adaptér LC singlemode OS quad
 
Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125.
 
Optický kabel Solarix DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 16 vláken SM 9/125.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: na dotaz
     
Produkt Dveře plechové pro LC-50, 24U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek - Solarix - Příslušenství
 
Produkt Dveře plechové pro LC-50, 24U, šířky 800, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek - Solarix - Příslušenství
 
Produkt Dveře plechové pro LC-50, 33U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek - Solarix - Příslušenství
   
 
2 121,00
 
 
2 231,00
 
 
2 187,00
Dveře plechové pro LC-50, 24U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek
 
Dveře plechové pro LC-50, 24U, šířky 800, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek
 
Dveře plechové pro LC-50, 33U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz
     
Produkt Dveře plechové pro LC-50, 33U, šířky 800, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek - Solarix - Příslušenství
 
Produkt Dveře plechové pro LC-50, 42U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek - Solarix - Příslušenství
 
Produkt Dveře plechové pro LC-50, 42U, šířky 800, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek - Solarix - Příslušenství
   
 
2 343,00
 
 
2 231,00
 
 
2 788,00
Dveře plechové pro LC-50, 33U, šířky 800, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek
 
Dveře plechové pro LC-50, 42U, šířky 600, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek
 
Dveře plechové pro LC-50, 42U, šířky 800, plné, RAL 7035, 1-bodový zámek
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz