Král domácích WiFi routerů - Dual-Band Router Tenda N60

Král domácích WiFi routerů - Dual-Band Router Tenda N60

1.11.2012

Novinka Tenda N60 uchvátí nejen svým výkonem a funkcemi, ale hlavně - jde o první dvoupásmový WiFi router od společnosti Tenda. O vysokém výkonu také svědčí gigabitové porty a USB port, k tomu přičtěme luxusní design a ideální kombinace je na světě...

U nás nekupujete zajíce v pytli

U nás nekupujete zajíce v pytli

29.10.2012

Společnost INTELEK spol. s r.o. přichází s novinkou v podobě možnosti vzdáleného testování.

eShop > Aktivní prvky


Filtr:  

Produkt 100-31MM 100M SFP optický modul MM LC 1310nm, 2km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
255,00
 
 
255,00
 
 
294,00
100-31MM 100M SFP optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 2km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-31WDMA-LR20 100M SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1310nm/Rx1550nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
Produkt 100-32CWDM-LR40-1470 1G SFP opt. mod. SM LC, 40Km, CWDM,1470nm, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32CWDM-LR40-1490 1G SFP opt. mod. SM LC, 40Km, CWDM,1490nm, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32CWDM-LR40-1510 1G SFP opt. mod. SM LC, 40Km, CWDM,1510nm, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
1 407,00
 
 
1 407,00
 
 
1 407,00
100-32CWDM-LR40-1470 1G SFP optický CWDM modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka 1470nm. Maximální dosah 40km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32CWDM-LR40-1490 1G SFP optický CWDM modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka 1490nm. Maximální dosah 40km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32CWDM-LR40-1510 1G SFP optický CWDM modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka 1510nm. Maximální dosah 40km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz
     
Produkt 100-32CWDM-LR40-1530 1G SFP opt. mod. SM LC, 40Km, CWDM,1530nm, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32CWDM-LR40-1550 1G SFP opt. mod. SM LC, 40Km, CWDM,1550nm, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
 
Produkt 100-32CWDM-LR40-1570 1G SFP opt. mod. SM LC, 40Km, CWDM,1570nm, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly
   
 
1 407,00
 
 
1 407,00
 
 
1 407,00
100-32CWDM-LR40-1530 1G SFP optický CWDM modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka 1530nm. Maximální dosah 40km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32CWDM-LR40-1550 1G SFP optický CWDM modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka 1550nm. Maximální dosah 40km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
 
100-32CWDM-LR40-1570 1G SFP optický CWDM modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka 1570nm. Maximální dosah 40km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: na dotaz