100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp.

Produkt 100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM LC, Tx1310nm, 20Km, DDM - Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly

Objednací kód: 70107727

Značka: Signamax

Záruční doba: 3 roky

Měrná jednotka (MJ): kus

Min. odběrné množství (MJ): 1

Dodací lhůta: ihned

Doporučená cena bez DPH: 219,00 CZK

Doporučená cena s DPH: 264,99 CZK

Recyklační poplatek s DPH: 1,82 CZK

ks
100-31SM-LR20 100M SFP optický modul SM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro SM optické kabely. Vlnová délka 1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.
Technické parametry
  • Formát modulu [?] : SFP
  • Typ konektoru [?] : Optický SM
  • Rychlost modulu [?] : 100Mbps
  • DDMI [?] : Ano
  • Záruka [?] : 36
  • Průmyslový [?] : Ne
Popis produktu
100-31SM-LR20 je 100Mbps SFP optický modul s konektorem LC pro Singlemode kabel na vln. délce 1310nm. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných výrobců (např. Cisco). Dosah modulu je do 20km. SFP module podporuje diagnostiku optického spojení pomocí funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring). Standardní záruka je 3 roky. Každý modul je individuálně testován.