Intelek - největší společnost se síťovými technologiemi v ČR, ale také společnost s velkým srdcem

9.1.2013
Poctou i radostí bylo pro Intelek stát se jedním z hlavních partnerů galavečera Magnus Regia, vydavatele Moravského hospodářství.

V rámci galavečera, který byl uspořádán 30.11.2012 v prostorách Mahenovy činohry Národního divadla v Brně, byl slavnostně předán šek v částce 150 000 Kč, který poputuje do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Částka bude použita na nákup speciálního přístroje hemochron, který bude využíván při léčbě pacientů s kardiovaskulárními onemocněními.


Večer sebou přinesl také vyhlášení výsledků soutěže Moravského hospodářství "O nejkrásnější dětské hřiště", kdy si hlavní cenu odneslo město Zlín.

Galavečer pomáhal, ale také bavil.
Po slavnostním vyhlášení a předání finančního obnosu, bylo pro hosty připraveno divadelní představení Cyrano z Bergeraku, jehož příběh plný citů a emocí podtrhl atmosféru tohoto výjimečného večera.


"Bylo pro nás velkou radostí zúčastnit se tohoto příjemného večera a již nyní se těšíme na další možnost podpořit dobrou věc a stát se partnerem významné kulturní akce", dodává ředitel společnosti Intelek, pan Ivo Kraváček.