Nejefektivnější cirkulace vzduchu díky perforovaným dílům rozvaděčů Solarix

14.2.2014
Požadujete v rozvaděči maximální ventilaci vašeho instalovaného zařízení? Pak je Solarix LC-30 přesně pro vás! Nabízíme optimalizované proudění vzduchu díky inovované perforaci přímo ve dveřích nebo zákrytech našich rozvaděčů.
Přinášíme skvělou zprávu pro všechny zákazníky s potřebou maximální pasivní ventilace, aplikovatelnou na naši nejnovější a velmi úspěšnou řadu rozvaděčů Solarix LC-30.
Pro tento typ a zejména pro velikosti často používané při budování serverových místností i datových center, jsou nově k dispozici na vyžádání perforované dveře této řady rozvaděčů.

Hlavní výhody:
  • optimalizované proudění vzduchu ~ 86% volné plochy díky hexagonální perforaci provedenou přímo v plechu dveří
  • modernizovaný celkový vzhled s dodatečnou montáží na standardně dodávaný rozvaděč místo celoskleněných dveří nebo zadního zákrytu
  • dodržení požadovaného krytí IP20
Další informace získáte na produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.Související články