Všechny produkty Tenda nyní s prodlouženou 3-letou zárukou

Značka Tenda, která do tuzemských domácností a firem přináší Wi-Fi routery, adaptéry, switche, mesh sítě a další komponenty pro internetové pokrytí, zavádí pro své zákazníky od 1.6.2022 benefit v podobě prodloužené tříleté záruky.
Velkou výhodou pro stávající majitele všech zařízení Tenda je skutečnost, že tato záruka bude poskytnuta i zpětně, resp. prodloužena na tři roky od data nákupu. Tříletá záruka se tak vztahuje na všechny výrobky zakoupené po 1.6.2019.

Důvodem pro zavedení prodloužené záruky byla především snaha vyjít naproti častému požadavku zákazníků. „Značku Tenda máme v distribuci již od roku 2008 a za tu dobu máme ověřeno, že se jedná o vysoce spolehlivé produkty s téměř nulovou reklamovaností. Jsme si proto jistí, že prodloužení záruky o jeden rok ocení nejen koncoví zákazníci, ale také prodejci a subdistributoři. Produktům 100 % důvěřujeme, proto se tohoto kroku nebojíme a naopak se těšíme na zpětnou vazbu od našich klientů,“ uvedl produktový manažer David Novák.

Společnost Tenda technology byla založena v roce 1999 a je uznávaným dodavatelem síťových zařízení a vybavení. Jejím cílem je dodávat snadno instalovatelná a cenově dostupná síťová řešení, která lidem usnadní komunikaci v osobním i pracovním životě.

Produkty Tenda zahrnují Wi-Fi routery, adaptéry, access pointy, switche, mesh sítě, IP kamery a také produkty pro chytrou domácnost, jako jsou smart zásuvky nebo vypínače. Seženete je u všech zavedených prodejců elektra, a to online i v kamenných obchodech. Kompletní informace o prodloužené záruce, seznam produktů a důležité kontakty najdete na produktovém webu www.tenda.cz.