Nové 10" rozvaděče Solarix

25.8.2016, Jan Klanica
Inovovaná konstrukce s příhodnější cenou a možností odejmutí zadního panelu.
10" nástěnné rozvaděče jsou určeny pro instalaci prvků strukturované kabeláže malého rozsahu. Do standardní výbavy tohoto typu rozvaděče patří přední 10" vertikální lišty, skleněné dveře se zámkem, perforovaný skelet pro lepší odvětrávání a kabelové prostupy ve spodní, horní i zadní části. Rozvaděč je symetrický a jednoduchým otočením lze dosáhnout pravého, nebo levého otevírání dveří. Dveře je pak možné dodat v provedení celoplechovém, nebo perforovaném. Standardní barevné provedení rozvaděče je šedá RAL 7035.
Konstrukce
• nýtovaný skelet s perforací
• přední skleněné dveře s jednobodovým zámkem
• kabelové prostupy ve spodní, horní i zadní části
• 10" vertikální lišty
• v zadní části 4 kapkové otvory o min. průměru 8 mm pro uchycení na stěnu
• dveře otevíratelné v úhlu 180°, skryté panty, možnost volby pravého, nebo levého otevírání
• nosnost 15 kg
• stupeň krytí IP 20
Standardní provedení
– výška 4, 6, 9 a 12U
– šířka 300 mm
– hloubka 265 mm


Nově je možnost odejmutí zadního panelu a tím získání volných zad.
Provedení 4,6,9,12U s prosklenými dveřmi. LC-10-xxU-G

Příslušenství
Ke skříni je možné přiobjednat velké množství 10" příslušenství, jako jsou záslepky, vyvazovací panely a mnoho dalších včetně specielního příslušenství na přání zákazníka.
Datasheet rozvaděčů LC-10 si můžete stáhnout zde.

Další informace získáte na nové produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

Chcete pravidelně dostávat podobné informace a novinky o trendech ve strukturované kabeláži i další zajímavosti? Sledujte nás prostřednictvím sociálních sítí Facebook, TwitterLinkedIn.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.