Důležité kontakty
Objednávky
+420 533 338 888
Technická
podpora
Reklamace
+420 533 338 899

Nové nástěnné venkovní rozvaděče LC-20

6.1.2021, Jan Klanica
Nástěnné rozvaděče Solarix, se rozrostli o další modelovou řadu venkovních rozvaděčů s vyšším krytím LC-20.
Rozvaděčová skříň Solarix LC-20 je určena pro použití jak pro datové rozvody strukturované kabeláže a její komponenty montované do 19" roviny, tak i pro instalaci rozvodů elektrické energie. Rozměrová variabilita a vysoké krytí IP65 umožňuje rozvaděč použít v celé řadě aplikací vyžadující zvýšené požadavky na odolnost.
Rozvaděč tvoří samonosná svařovaná konstrukce z plechu tloušťky 1,5 mm, která je uzpůsobená pro připevnění na stěnu pomocí čtveřice dodávaných závěsů.
Zajištění dveří proti otevření je provedeno pomocí jednobodových cylindrických zámků, nebo pomocí tříbodového zámku, výklopné kliky s vložkou.
Z vnitřní strany dveří jsou přivařeny dva vertikální perforované rámečky, které zvyšují tuhost a zároveň slouží k vyvazování a uchycení výstroje skříně. Zemnicí propojení skříně je provedeno moderní technologií kapacitního navařování pokovenými šrouby.
Těsnění dveří je provedeno technologií litého těsnění. Přístroje lze do skříně montovat na 19" lišty s pozinkovaného plechu. V zadní části rozvaděče je také upevněn montážní panel z pozinkovaného plechu síly 2 mm. 19" lišty i montážní panel lze nastavit plynule do požadované hloubky v rozvaděči. V případě potřeby zabudování do stěny lze doplnit rozvaděč o rám pro zazdění, ve venkovním prostředí pak přidáním stříšky.


Vyráběné varianty:
– výška: 9, 12, 15, 18, 21, 24U
– šířka: 600 mm
– hloubka: 300, 400, 500 a 600 mm
– svařovaný skelet bez perforace
– plech o tloušťce 1,5 mm, nosné pozinkované lišty 2 mm
– prášková barva v odstínu světle šedá RAL 7035
– přední dveře s jednobodovými cylindrickými zámky, nebo 3 bodovým zámkem s výklopnou klikou
– dveře v provedení plechové nebo s bezpečnostním sklem, otevíratelné v úhlu 105°, skryté panty
– těsnění dveří provedeno technologií litého těsnění
– 19" vertikální lišty i montážní panel lze nastavit plynule do požadované hloubky rozvaděče
– v zadní části 4 otvorů pro uchycení na stěnu, možno doplnit o čtyři závěsy
– nosnost 50 kg (při rovnoměrném statickém zatížení)
– stupeň krytí IP 65


Provedení dostupné na objednávku:
– další pár 19" vertikálních lišt
– montážní deska
– kabelové průchody různých velikostí a umístění
– další rozměrové varianty
– rámeček pro zabudování do stěny, stříška, konzole pro upevnění na sloup a další.

Hlavní konstrukční prvky
- 19“ vertikální lišty a montážní deska, vždy montována v dodávaném rozvaděči.
- lišty jsou upevněné na demontovatelných montážních příčkách


- 19“ vertikální lišty, a montážní deska může být plynule nastavitelná v hloubce rozvaděče- ke každému rozvaděči jsou přibaleny závěsy pro uchycení na stěnu


Příslušenství
Ke skříni je možné přiobjednat velké množství příslušenství, jako jsou záslepky, vyvazovací panely a mnoho dalších včetně specielního příslušenství na přání zákazníka.


Další informace získáte na nové produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

Chcete pravidelně dostávat podobné informace a novinky o trendech ve strukturované kabeláži i další zajímavosti? Sledujte nás prostřednictvím sociálních sítí Facebook, TwitterLinkedIn.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.

Související produkty