Nové wifi routery Tenda za bezkonkurenční cenu

6.1.2010
Brno, 5. ledna 2010 – INTELEK, distributor síťových prvků s přidanou hodnotou, uvedl na trh dva nové typy wifi routerů Tenda. Jedná se o produkty Tenda W311R+
a Tenda W268R.
Prvně zmiňovaný typ W311R+ je nejprodávanějším wifi routerem od výrobce Tenda se standardem 802.11n za bezkonkurenčních 519 Kč bez DPH. Je vybaven odnímatelnou všesměrovou anténou se ziskem 3 dBi a pracuje s přenosovou rychlostí až 150 Mb/s.Router Tenda W268R přináší skvělý design za výbornou cenu 524 Kč bez DPH. Jedná se o wifi zařízení s integrovanou anténou se ziskem 2 dBi, které rovněž funguje se standardem 802.11n a poskytuje přenosovou rychlost až 150 Mb/s.Obě zařízení využívají vlastností routeru, domácí internetové brány, bezdrátového AP, 4portového switche a firewallu v jednom. Jsou zabezpečeny na základě WEP, WPA a WPA2 protokolů. Instalaci uživatelům výrazně usnadní průvodce, který automaticky rozpozná typ připojení k internetu a interaktivně je provede nastavením. Routery jsou vhodné pro použití v domácnostech a v menších firmách. Podporují funkci WDS, která je schopná díky propojení dvou a více AP zvětšit dosah bezdrátové sítě. Samozřejmostí je podpora WMM (Wi-Fi Multimedia) a možnost vypnutí bezdrátového rozhraní.

Další informace o nových produktech najdete na www.tenda.cz.

O společnosti INTELEK spol. s r.o.
INTELEK (www.intelek.cz) je distributor komponent a systémů pro počítačové sítě na bázi optických a metalických kabelů, dodavatel moderních bezdrátových technologií a průkopník technologie WiMAX v ČR. V portfoliu firmy jsou zastoupeny například značky Alvarion, Atrack, Proxim, RiT, Signamax, Solarix, Tenda a Extricom. INTELEK poskytuje obchodní a technickou podporu zákazníkům, iniciuje výrobu nových komponent a podílí se na vývoji produktů a jejich testování.

O společnosti Tenda Technology Co., Ltd.
Společnost Tenda Technology Co., Ltd. vznikla v roce 1999. Už sedm let po svém vzniku byla značka TENDA registrována v 35 zemích světa a v Číně se dokonce stala nejsilnější značkou v oblasti síťových zařízení pro domácnosti a menší firmy. O rok později byla otevřena zastoupení v Rusku, Indii a v dalších východních zemích. Nyní společnost upevňuje a posiluje své postavení na evropských trzích, kde se setkává s velkým zájmem především ze strany domácností a menších firem. Všechny produkty TENDA jsou vyráběny dle standardů ISO9001 a RoHS.

Související články