Nová řada nástěnných rozvaděčů LC-18 LITE

13.4.2022, Jan Klanica
Nástěnné rozvaděče Solarix se rozrostly o další řadu LC-18 LITE.
Moderní nástěnný datový rozvaděč Solarix LC-18 LITE je určen pro instalaci prvků síťových kabeláží menšího rozsahu, nebo pro instalaci prvků telekomunikačních rozvodů.

Konstrukce:
    • dveře otevíratelné v úhlu 180°, možnost volby pravého nebo levého zavírání
    • přední perforované dveře s jednobodovým zámkem na patentní klíč
    • kabelové prostupy ve spodní, horní i zadní části
    • v zadní části 4 otvory o průměru 6,5 mm pro uchycení na zeď
    • stupeň krytí IP 20

Rozvaděč Solarix LC-18 LITE je tvořen skeletem, který se vyznačuje velkou pevností a tuhostí. Z čelní strany je rozvaděč osazen plechovými dveřmi a kovovým zámkem na patentní klíč. 19" pevně uchycené lišty mají rozměry 3U a 4U. Plechové dveře jsou doplněny perforací pro pasivní ventilaci zařízení umístěného v rozvaděči.

Vstup kabelů umožňují předpřipravené otvory na horní a spodní stěně rozvaděče a v jeho zádech.
Zadní stěna rozvaděče obsahuje připravené vylamovací poutka pro vyvázání kabelových rezerv.Standardní provedení:
– venkovní rozměry (Š x V x H) 540 x 540 x 180 mm
– v dodávce 2 páry pevně uchycených vertikálních 19" lišt, 3U a 4U

Barevné provedení:
– prášková barva v odstínu světle šedá RAL 7035 a bílá RAL 9003
Příslušenství
Ke skříni je možné přiobjednat velké množství příslušenství, jako jsou záslepky, vyvazovací panely a mnoho dalších včetně specielního příslušenství na přání zákazníka.

Další informace získáte na nové produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

Chcete pravidelně dostávat podobné informace a novinky o trendech ve strukturované kabeláži i další zajímavosti? Sledujte nás prostřednictvím sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedInYouTube.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.