iGET Blackview GBV5500 – dokonalejší nástupce iGET Blackview GBV4000

22.3.2019
Značka mobilních telefonů iGET přináší na trh další odolný telefon, který je nástupcem velmi oblíbeného modelu iGET Blackview GBV4000. Pokud hledáte odolný telefon, který vydrží drsné podmínky a přitom je stále za dostupnou cenu, máme pro vás řešení. iGET Blackview GBV5500 bude dostupný koncem března 2019.

iGET Blackview GBV5500 je nástupcem modelu iGET Blackview GBV4000. Je však mnohem odolnější, disponuje větší pamětí 2+16 GB, vyšší kapacitou baterie a pogumovaným povrchem, který je inspirovaný aerodynamikou sportovních vozů.

iGET Blackview GBV5500 je vybavený 5,5“ HD+ IPS displejem s poměrem stran 18:9 a je krytý odolným sklem Gorilla Glass. S modelem iGET Blackview GBV5500 se nebudete muset bát ani při dlouhých túrách v přírodě – jeho baterie s kapacitou 4 400 mAh vydrží v pohotovostním režimu až 480 hodin a díky dvojité navigaci GPS a Glonass se nikdy neztratíte. Pro dobrodruhy je vybavený i takovými vychytávkami jako je barometr, kompas a gyroskop. Nechybí ani standardy odolnosti včetně vojenské normy odolnosti MIL-STD-810G.

iGET Blackview GBV5500 není určený jen sportovcům a dobrodruhům, jeho všechny výhody využijete i při kancelářské práci, kde potřebujete, aby váš telefon něco vydržel. V náročnějším pracovním prostředí naopak oceníte možnost odemykání pomocí obličeje - i když máte mokré ruce nebo zrovna navlečené rukavice, díky funkci rozpoznání obličeje odemknete svůj telefon v okamžiku. Při práci v hlučnějším prostředí se hodí také pokročilá technologie dvojitého mikrofonu, která se stará o redukci šumu a vše tedy uslyšíte bez problému.