Věříme Solarixu, i Vy uvěříte - prodlužujeme systémovou záruku na 30 let!

29.8.2013
Tuto novou prodlouženou záruku nabízíme všem našim zákazníkům s platným certifikátem z certifikačního školení Solarix.

Dosud jste se měli možnost setkat u strukturované kabeláže Solarix se dvěma typy záruk. Prvním z nich je standardní záruka, která na komponenty systému Solarix poskytuje garanci 5 let. V případě druhého typu, tzv. systémové záruky, bylo u všech komponentů Solarix použitých v jedné instalaci garantováno splnění výkonových parametrů po dobu nejméně 20 let. Věříme však svým produktům natolik, že nyní nově prodlužujeme tuto záruku na 30 let. Tato změna vstupuje v platnost od 9.9.2013 a platí pro všechny nové registrace. Kompletní podmínky pro poskytnutí systémové záruky Solarix najdete zde.
Další informace získáte na nové produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.
Související články