iGET a Tenda na veletrzích

21.11.2017
Značky iGET a Tenda v letošním roce představily své nové portfolio produktů hned na šesti veletrzích v Česku a na Slovensku, které pro menší prodejce pořádají velkoobchody s elektronikou a IT distributoři.

Produkty zmíněných značek nechyběly ani na jedné z největších tuzemských obchodních výstav tohoto typu v Brně, jež se konala v říjnu.


Veletrh jednoho z největším českých velkoobchodů na brněnské výstaviště.

Výraznou stopu na výstavách zanechal především iGET, a to díky nové řadě odolných telefonů GBV. Modely GBV7000, GBV7000 Pro, GBV4000 a GBV8000 Pro jsou outdoorové mobily vyrobeny s důrazem na moderní design a nízkou váhu, čímž se liší od klasických zástupců své třídy. Model GBV8000 Pro pak představuje výbavou naprostou špičku v segmentu, který nemá v Česku konkurenci. iGET se zároveň pochlubil i elegantními smartphony GA7 a GA7 Pro nebo modely s gigantickou baterií GP2 a GP2 Lite.


Stánek iGET navštívil i známý moderátor Patrik Hezucký.


"Zájem ze strany návštěvníků byl velký, což ukazuje, že jdeme správným směrem. iGET je dnes přední prodejce odolných telefonů v Česku, který je ale úspěšný i v dalších oblastech, jako jsou tablety nebo systémy zabezpečení pro firmy a domácnosti," podotkl Tomáš Hruboš, obchodní ředitel společnosti Intelek, pod níž spadají značky iGET a Tenda.


Kromě mobilních telefonů iGET na veletrzích zaujal novými modelovými řadami tabletů Smart G a Smart L. Jedná se o tablety v široké škále velikosti pro náročnější i méně náročné uživatele. Samozřejmostí je licence GMS (Google Mobile Services), díky které má zákazník jistotu, že kupuje prověřený přístroj s kompletním operačním systémem Android včetně Obchodu Play. Více zde.

Stánek iGET na veletrhu v Jihlavě.

Součástí expozic byly i další produkty, které mají své důležité místo v portfoliu iGETu. K vidění tak byly systémy zabezpečení pro domácnosti a firmy nebo bezdrátový Wi-Fi alarm M4. Vůbec poprvé na podobných veletrzích také IP kamery a kamerové sety, jež značka zařadila do sortimentu teprve v letošním roce.

Související články