iGET Blackview GBV8000 Pro se stal vlajkovou lodí flotily odolných telefonů

11.4.2018
Odolný telefon iGET Blackview GBV8000 Pro převálcoval své konkurenty a zaujal první místo v redakčním testu časopisu Computer. Podívejte se, v čem zabodoval.
Mobilní telefon iGET Blackview GBV8000 Pro, který je na českém trhu od podzimu 2017, předčí své konkurenty hned v mnoha ohledech. To potvrzuje i redakční test dubnového čísla časopisu Computer, ve kterém telefon iGET Blackview GBV8000 Pro zaujal první místo.
Testem prošlo šest modelů odolných telefonů, z nichž iGET Blackview GBV8000 Pro suverénně dominoval svým výkonem.Jeho procesor MediaTek Hellio P25 je totiž zárukou rychlého fungování i v zátěži a ani nějaká ta hra mu nebude dělat obtíže. Spolehnout se lze také na 64 GB interní paměti, což je až 4x více oproti testovaným konkurentům.
Jako velká přednost byla hodnocená poctivá konstrukce telefonu. Nepůsobí totiž tak masivně, jako u některých konkurenčních modelů, ale přitom je bytelná a zaručuje jeho odolnost. Kladné hodnocení si získalo i příjemné uživatelské prostředí včetně šikovných aplikaci, jako je vodováha, kompas nebo měření úhlů.
Třešničkou na dortu je pak čtečka otisků prstů, která je u odolných telefonů spíše vzácností a která získala body za svou rychlost a spolehlivost.