Dotazník

Registrace certifikační školení Solarix

Vážený pane, vážená paní, děkujeme Vám za zájem o certifikační školení Solarix. Přihlásíte se na něj tak, že vyplníte formulář s Vašimi identifikačními údaji a vyberete místo konání. Registrace je závazná a platí vždy pro jednu osobu. POZOR DŮLEŽITÉ Vzhledem k aktuálním nařízením vlády týkající se situace s Covid-19, prosím počítejte s tím, že všichni účastníci budou muset mít během školení na sobě respirátory třídy FFP2 nebo KN95. Rovněž budou muset doložit potvrzení o postoupeném testu na Covid-19 s výsledkem negativní, nebo lékařské potvrzení o prodělané nemoci Covid-19 v posledních 6 měsících, nebo potvrzení o očkování vakcínou proti Covid-19 (alespoň první dávkou min. tři týdny před termínem školení). V případě negativních testů na Covid-19, nesmí být PCR testy starší než 7 dní a antigenní test nesmí být starší 72 hodin.
 1. Jméno
  Registrace platí vždy pro jednu osobu. Pokud chcete přihlásit více osob, prosím vyplňte registrační formulář pro každého účastníka zvlášť.
 2. Přijmení
  Registrace platí vždy pro jednu osobu. Pokud chcete přihlásit více osob, prosím vyplňte registrační formulář pro každého účastníka zvlášť.
 3. IČO
  Prosím vyplňte identifikační číslo Vaší společnosti.
 4. Název firmy
  Prosím vyplňte název Vaší společnosti. Tento název bude uveden na certifikátu, který obdržíte jako doklad o absolvování školení.
 5. E-mailová adresa
  Prosím uveďte Vaši e-mailovou adresu, na kterou chcete dostávat další informace týkající se certifikačního školení Solarix.
 6. Telefonní kontakt
  Prosím vyplňte Vaše telefonní číslo.
 7. Mám zájem o školení v lokalitě
  Prosím vyberte místo konání, kde se školení zúčastníte. Omlouváme se, ale kapacita školení ve Vyškově první den je již naplněna.
 8. Mám zájem o školení po dobu dnů
  Prosím vyberte typ školení, kterého se zúčastníte (první den: metalická kabeláž, druhý den: optická kabeláž a rozvaděče). Vyškov - 1. den školení obsazeno
 9. Mám zájem o instalační sadu
  Prosím vyberte, zda máte zájem o instalační sadu (vzorky a nářadí) pro metalickou kabeláž a optickou kabeláž. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Cena školení se sadou: 5.490 Kč. Cena školení bez sady: 2.490 Kč. Cena školení s optickou i metalickou sadou: 7.990 Kč. Cena školení bez sad: 3.990 Kč.
 10. Poznámka
  Nepovinné. Chcete-li nám sdělit jakoukoliv důležitou informaci, která se týká Vaší účasti na školení Solarix, prosím učiňte tak zde.