Výhody moderní WiFi technologie 4ipnet - videa

24.9.2015
Zajímavá videa k profesionálnímu WiFi řešení značky 4ipnet. Vhodné pro rychlé seznámení s hlavními výhodami tohoto výkonného řešení a představení nejrůznějších aplikací a využití WiFi v soukromých i veřejných sítích.
4ipnet je výrobce podnikových WiFi řešení pro malé i velké sítě. Jde o specializovaného výrobce s nabídkou komplexního a výkonného řešení, kde je možné stavět kvalitní malé i velké WiFi sítě s možností distribuovaného i centralizovaného řízení. To vše s ohledem na ekonomickou efektivitu a široké portfolio poskytovaných služeb pro fungování WiFi sítě a samozřejmě pro řízení a správu uživatelů v této síti připojených. S použitím WLAN kontrolerů 4ipnet společně s výkonnými WiFi AP získá každý provozovatel nejen centrálně řízenou WiFi síť, ale komplexní řešení od hraničního routeru, kompletního řízení uživatelů a jejich služeb (AAA), Hotspot řešení, monitoring nad celou sítí i uživateli a navíc i marketingový nástroj pro komunikaci s uživateli - tzv. All-in-one

Níže jsou odkazy na krátká a přehledná videa umístěná na Youtube, kde se může kdokoliv v rychlosti seznámit nejen s portfoliem WiFi výrobce 4ipnet, ale kde jsou vysvětleny i některé unikátní vlastnosti tohoto řešení. Zajímavé jsou zcela určitě i videa naznačující možnosti nasazení v různých prostředích a k různým aplikacím na WiFi přístupových sítí 4ipnet.

1. video: 4ipnet jednoduché a výkonné WiFi řešení

2. video: 4ipnet snadné přípojení k WiFi síti - Hotspot

3. video: 4ipnet cílená reklama přes WiFi

4. video: 4ipnet propojení s hotelovým PMS

5. video: 4ipnet výhody 802.11ac vs 802.11n

INTELEK, jako VAD distributor značky 4ipnet, poskytuje kompletní podporu svým partnerům od návrhu, přes dodání až po vlastní integraci a po prodejní podporu.

V případě zájmu o další informace k WiFi řešení 4ipnet kontaktujte naše obchodní oddělení nebo zodpovědného produktového manažera.