Fitness náramky iGET

14.11.2018
Značka spotřební elektroniky iGET expanduje a přináší novinky v podobě ucelené řady fitness náramků, které vynikají všestranným využitím.

Velmi lákavý model i pro dámy je iGET FIT F4 v černé nebo stříbrné variantě. Elegantní a  nadčasové hodinky zaujmou především svým designem, který je nejen atraktivní, ale i velmi funkční a vyznačuje se certifikací IP68 pro vysokou odolnost, který charakterizuje prachu a vodě odolnost. Tento model nabízí několik sportovních profilů jako je chůze, běh, jízda na kole a turistika. Nechybí funkce měření srdečního tepu a díky vyměnitelným páskům, které najdete v balení, se hodí jak pro sportovní aktivity, tak i do společnosti.
Posledním modelem je iGET FIT F2, který vyniká svými kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Ergonomický design se dokonale přizpůsobí vašemu zápěstí pro pohodlné nošení. Náramek disponuje certifikací IP68, díky které je voděodolný a prachu-vzdorný.
Všechny modely bude možné spárovat s novou aplikací iGET GO. Ta nabízí nejen přehled všech sportovních aktivit a naměřených hodnot, ale díky ní také můžete náramek nastavit dle potřeb, připojit na Cloud pro zálohu dat nebo online aktualizovat jeho firmware. Aplikace také umožňuje prohlížet a vyhodnocovat vaše sportovní aktivity nebo je sdílet s dalšími portály jako je STRAVA a iFIT.