S novým alarmem iGET SECURITY M4 budete mít odkudkoliv přehled, co se u vás doma děje

26.3.2018
Nový bezdrátový zabezpečovací systém iGET SECURITY M4 je inteligentní alarm do každé domácnosti i kanceláře, který umožňuje sledovat váš domov, i když jste třeba na dovolené. Komunikuje skrze internet a má slot na SIM kartu, takže ho můžete plně ovládat přes mobilní aplikaci a v případě poplachu vám zašle i SMS zprávu.

Velkou výhodu alarmu je jednoduchý design a snadná montáž. Do zásuvky zapojíte řídící jednotku a ostatní příslušenství už je bezdrátové. Nemusíte proto řešit vyčnívající kabely a jejich propojení, protože detektory jsou napájeny bateriemi s výdrží až 2 roky a s
dosahem 80 i 200 m. Díky připojení na internet si alarm sám aktualizuje software, takže i tato starost odpadá.Alarm iGET SECURITY M4 můžete ovládat hned čtyřmi způsoby – dálkovým ovládáním, bezdrátovou klíčenkou, RFID čipy a již zmíněnou aplikací, která je k dispozici pro Android i iOS a její prostředí je v několika jazycích včetně češtiny a slovenštiny. S pomocí této aplikace a připojení k internetu můžete alarm na dálku aktivovat/ deaktivovat, sledovat online video, co se děje v domácnosti či zapnout elektrospotřebiče skrze řízenou zásuvku.Pokud se nespokojíte jen s bezdrátovým magnetickým senzorem pro zajištění oken a dveří a s bezdrátovým PIR detektorem pohybu, které jsou součástí balení alarmu iGET SECURITY M4, můžete si vybrat 20 typů příslušenství a připojit jich až 300 ks. V domácnosti se rozhodně hodí např. detektor plynu, vody či kouře, řízené zásuvky pro ovládání spotřebičů na dálku a IP kamery.iGET SECURITY M4 je inteligentní alarm, který vám kompletně zajistí přehled o situaci u vás doma, v kanceláři či v obchodě. Můžete ho prostřednictvím mobilní aplikace ovládat na dálku, kdykoliv rozšířit o další příslušenství, díky připojení k internetu, automatickým aktualizacím a kontrole poškození sebe sama vám nepřidělá starosti a spolehlivě se postará o bezpečí vašeho majetku. Více informací naleznete ZDE.