Důležité kontakty
Objednávky
+420 533 338 888
Technická
podpora
Reklamace
+420 533 338 899

Měřicí přístroje Fluke DSX 8000 a Exfo MAX 940 u nás k zapůjčení

15.8.2022, Pavel Radkovský
Potřebujete spolehlivě změřit metalickou nebo optickou kabeláž Solarix, kterou jste pro svého zákazníka právě nainstalovali? Využijte možnosti si od nás půjčit špičkové certifikační přístroje Fluke Networks DSX 8000 k měření metalické kabeláže a přístroj Exfo MAX 940 iCERT QUAD k měření optiky.
Metalická kabeláž

Pro naše zákazníky máme k zapůjčení měřicí přístroje od společnosti Fluke Networks s označením DSX 8000, a to jak na pobočkách v Brně a Praze, tak i v Bratislavě. Naši zákazníci tedy mají k dispozici tři tyto špičkové přístroje Fluke, které umožňují měření všech kategorií metalické kabeláže (tj. včetně nejnovější kategorie 8) a jsou vybaveny velkým barevným dotykovým displejem s uživatelským rozhraním Taptiv. Stejně jako ostatní zařízení od Fluke Networks, dokaží měřicí přístroje DSX 8000 přehledně zobrazit naměřené hodnoty, které lze po připojení hlavní jednotky k PC podrobně analyzovat na stolním počítači a následně uložit do graficky zpracovaného měřicího protokolu v PDF. Jejich hlavními přednostmi jsou pokročilá diagnostika, skvělá výdrž baterie a také rychlost měření. Více informací o přístrojích Fluke DSX 8000 najdete zde. TIP: stáhněte si náš rychlý návod, jak tento certifikační přístroj správně nastavit.


Optická kabeláž

Ke změření optiky máme pro zákazníky k dispozici kvalitní měřicí přístroj Exfo MAX-940 iCERT QUAD, který je určen k zápůjčkám jak v České republice, tak i na Slovensku. Tento měřící přístroj od předního výrobce Exfo vám umožní přímou metodou certifikovat vaší instalaci během několika vteřin. Měření probíhá plně automaticky a obousměrně vždy na dvou vlnových délkách jak pro SM tak i pro MM. Pro měření MM vláken je měřák vybaven "Encircled Flux" což je správné buzení MM vláken pro stabilní a přesné měření. Certifikační standardy jsou integrované v přístroji a v případě potřeby je možné výsledky generovat do PDF protokolu přímo v přístroji. Vše je zobrazeno na přehledném barevném 7 " displeji včetně animovaného průvodce referencí. Více informací o přístrojích Exfo MAX-940 naleznete zde.

Pro výše uvedené přístroje značky Fluke Networks a Exfo jsme se rozhodli proto, že obě značky jsou, každá ve svém oboru, technologickým lídrem na trhu tzv. certifikačních testerů a my našim produktům věříme natolik, že chceme, aby naši zákazníci měli k měření produktů Solarix k dispozici ty nejpřesnější a nejspolehlivější technologie, které jsou v tuto chvíli dostupné. Chcete-li si tyto nové přístroje k měření metalické a optické kabeláže rezervovat k zapůjčení, ozvěte se nám na tel. čísla +420 533 338 888 (Brno), +420 296 338 852 (Praha), +421 221 028 070 (Bratislava) nebo nám můžete napsat na e-mail na info@solarix.cz. Služba je zpoplatněna dle platného ceníku.

Nezapomeňte nás sledovat prostřednictvím sociálních sítí Facebook, TwitterLinkedIn. Budete tak od nás pravidelně dostávat zajímavé informace a novinky o trendech ve strukturované kabeláži i Solarixu.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.