Chytré hodinky iGET

13.11.2018
iGET přináší na trh se sportovním vybavením několik novinek v podobě chytrých hodinek. Do rodiny odolných telefonů, které patří ve své třídě mezi špičku, tak přibývá řada sportovních hodinek s certifikací IP68, díky které jsou voděodolné a prachu-vzdorné. Celá řada nabízí výběr několika sportovních profilů jako je chůze, běh, jízda na kole ale také i plavání. Vybrané modely jsou také vybaveny GPS lokátorem.

Vlajkovou lodí jsou chytré hodinky iGET ACTIVE A6, které nabízí sportovní profily pro chůzi, běh, jízdu na kole a turistiku. Jsou vybaveny GPS lokátorem, IPS displejem o rozměrech 1,3“ pro přijímání všech notifikací z vašeho telefonu. Umožňuje neustále monitorovat váš tep a díky vestavěnému reproduktor vám umožní telefonovat, aniž byste museli připojovat handsfree k vašemu telefonu.
Pro sportovní nadšence, kteří požadují po svém vybavení nejen odolnost, ale především dlouhou výdrž baterie, jsou tu modely iGET ACTIVE A2 a iGET ACTIVE A4. Oba modely vynikají svoji extrémně dlouhou výdrží baterie, certifikací IP68, GPS lokátorem, sportovními profily pro chůzi, běh, plavání, jízdu na kole, turistiku a mnoha dalšími funkcemi, které vás budou neustále posouvat ve vašich sportovních výkonech.
Všechny modely bude možné spárovat s novou aplikací iGET GO. Ta nabízí nejen přehled všech sportovních aktivit a naměřených hodnot, ale díky ní také můžete náramek nastavit dle potřeb, připojit na Cloud pro zálohu dat nebo online aktualizovat jeho firmware. Aplikace také umožňuje prohlížet a vyhodnocovat vaše sportovní aktivity nebo je sdílet s dalšími portály jako je STRAVA a iFIT.