Další instalační kabel Solarix se zkouškou dle ČSN EN 60332-3-22 kategorie A

29.4.2020, Pavel Radkovský
V pořadí již druhý instalační kabel Solarix získal potvrzení z nezávislé zkušebny EZÚ (Elektrotechnický zkušební ústav) o tom, že splňuje standard ČSN EN 60332-3-22 resp. IEC 60332-3-22, známý také jako IEC 60332-3A.
Kromě kabelu kategorie 7 s označením SXKD-7-SSTP-LSOHFR-B2ca můžeme zákazníkům nabídnout další instalační kabel Solarix s produktové řady našich B2ca kabelů, který splňuje tento standard. Tentokrát se jedná o kabel kategorie 6A s typovým označením SXKD-6A-STP-LSOHFR-B2ca. Informace o tomto kabelu najdete na našich stránkách zde, certifikát od EZÚ je pak ke stažení tady.

Zkouška dle ČSN EN 60332-3-22 je zkouška vertikálního šíření plamene na vertikálně namontovaných svazcích kabelů a informace o ní najdete v jednom z článků v naší znalostní databázi Solarixpedia. Tak se na něj určitě podívejte :-).
Další informace získáte na produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

Chcete pravidelně dostávat podobné informace a novinky o trendech ve strukturované kabeláži i další zajímavosti? Sledujte nás prostřednictvím sociálních sítí Facebook, TwitterLinkedIn.

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.