Odmotávání optických kabelů

29.5.2019, Pavel Žličař
Nově nabízíme odmotávání optických kabelů na míru.
Odmotáváme optické kabely na míru dle vašich požadavků, stačí nám sdělit požadované množství a variantu. Kabel vám odmotáme ZDARMA do smotku a nebo na zpoplatněnou cívku. Odmotáním kabelu na míru odpadá práce s velkými a těžkými cívkami, které musíte přesouvat z místa na místo, z patra do patra a poté zajišťovat přesunutí nebo vrácení majiteli. Kabely odmotáváme na menší cívky v závislosti na množství, se kterými je mnohem jednodušší manipulace. Pro vás to znamená úsporu času a potřebných techniků při samotné instalaci.Další informace získáte na produktové lince Solarix +420 840 505 555 nebo webových stránkách www.solarix.cz popř. e-mailu info@solarix.cz.

Chcete pravidelně dostávat podobné informace a novinky o trendech ve strukturované kabeláži i další zajímavosti? Sledujte nás prostřednictvím sociálních sítí Facebook, TwitterLinkedIn

O Solarixu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.