Přehled produktů - Všechny produkty ve slevě



   
   
 
1 245,00
 
 
1 029,00
 
 
600,00
Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.
 
Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.
 
Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
   
   
 
107,00
 
 
84,00
 
 
22,00
Duplexní optický patch kabel Signamax, OS1 singlemode, s konektory LC/ST, 5m
 
Duplexní optický patch kabel Signamax, OS1 singlemode, s konektory SC/SC, 1m
 
Pigtail Signamax, multimode 50/125, 1,5m, s konektorem LCpc
Dodací lhůta: na dotaz
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
     
   
   
 
17,00
 
 
21,00
 
 
26,00
Rámeček pro osazení čel 22,5 x 45mm.
 
Úhlový modul 45 x 45mm pro jeden keystone.
 
Přímý modul 45 x 45mm pro jeden keystone.
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned
 
Dodací lhůta: ihned