Důležité kontakty
Objednávky
+420 533 338 888
Technická
podpora
Reklamace
+420 533 338 899

Asistent/ka obchodného oddělenIa - Bratislava

Spoločnosť INTELEK spol. s r.o. je špecializovaný veľkoobchod s komponentami pre počítačové a telekomunikačné siete. Na trhu pôsobí od roku 1993 a ponúka široký sortiment kvalitných a certifikovaných produktov a služieb. Skúsený predajný, technický a logistický tím ponúka mnoho príležitostí k uplatneniu.

Nášho nového kolegu či kolegyňu si predstavujeme nasledovne:

      • Min. SŠ ekonomického, obchodného alebo elektrotechnického zamerania
      • 3-5 rokov praxe na pododobnej pozícii v menšej obchodnej firme
      • Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti pre prevádzku samostatnej obchodnej pobočky
      • Skúsenosť v jednaniach s obchodnými partnermi
      • Prax vo vytváraní objednávok, ponúk a nacenení v ERP systéme (SAP, HEG, I6,K2 apod.)
      • Vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu, flexibilita
      • Samostatný a aktívny prístup ku zvereným pracovným úlohám
      • Strojopis na výbornej úrovni (min. 230 úderov /minútu)
      • Práca s PC na užívateľskej úrovni (MSOffice; znalosť Lotus Notes a Helios Green výhodou)
      • Skúsenosti v našom obore výhodou

Požadované znalosti a zručnosti:
    • Vaša práca bude spočívať vo vybavovaní zákazníckych objednávok a v aktívnom kontaktovaní našich zákazníkov. Preto predpokladáme príjemné správanie, obchodné cítenie, schopnosť reagovať na požiadavky zákazníkov, schopnosť nadvädzovať a udržiavať dobré vzťahy so zákazníkmi.
    • Potrebujeme kandidáta, ktorý je schopný sám nachádzať riešenia a aktívne riešit jednotlivé obchodné prípady so zákazníkmi.
    • Dôležitou podmienkov pre dobré zvládnutie tejto pozície je schopnosť naučiť sa portfólio našich produktov, ktoré zahŕňa cca 3000 položiek (toto je podporené kompletným zaškolením). Kompletné tovaroynalectvo sa týka znalostí značiek, technických parametrov produktov, ich vzájomných vzťahov a osvojenie si nutného technického know-how. Školenie po dobu cca 2 týždňov (celkovo) prebieha v centrále v Brne. Ubytovanie je hradené z prostriedkov firmy. Školenie prebieha v pracovných dňoch.
Vaša pracovná náplň:
      • Je zameraná na sprocesovaní obchodných prípadov a vypracovaní následných ponúk podľa požiadavek zákazníkov, či obchodníkom, ktorí nás kontaktujú telefonicky, písomne, či osobne
      • Asistencia pri expedícii osobného odberu v pridruženom sklade
      • Aktívna spolupráca so zverenou skupinou zákazníkov, znalosť ich potrieb.
      • Vedenie kompletnej obchodnej agendy (zmluvy, zápožjčky, objednávky, faktúry, pohľadávky), organizačná podpora pri usporiadavaní odborných školení
      • Úzká spolupráca a asistentská podpora obchodníkom
      • Komplexné zaistenie chodu pobočky (jednania s prenajímateľom, objednávanie kancelárskych potrieb, jednania s úradmi a iné)

Vaše pracovné podmienky:
      • Miesto práce je Bratislava (Tuhovská 16, pri Zlatých pieskoch)
      • Práca s modernými technológiami
      • Pružná pracovná doba od 8.00 do 17.00 hod.
      • Mzdové podmienky sú závislé od Vašich zručností a pracovného výkonu
      • Stravné lístky
      • Mzda sa skladá z fixnej a pohyblivej zložky

Požadovaný termín nástupu: ihneď

V prípade že Vás naša ponuka zaujala, pošlite Váš štruktúrovaný životopis so sprievodným listom na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontakt: personální oddělení, tel. 533 338 814, e-mail můžete zaslat kliknutím zde

PROHLÁŠENÍ. Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost INTELEK spol.s r.o., se sídlem Brno, Ericha Roučky 1291/4, IČO: 49446118, vedená v OR u KS v Brně, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

INTELEK spol.s r.o. prohlašuje, že osobní data obsažená v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

Poučení: Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat doporučeným dopisem adresovaným na personální oddělení společnosti INTELEK spol.s r.o., zaslaným na adresu Brno, Ericha Roučky 1291/4, PSČ: 627 00. Ochrana Vašich osobním údajů je dána §21 zákona č.101/2000 Sb.