Přehled článků - Novinky

řazení: 
zobrazených záznamů: 

Infografika: vše co potřebujete vědět o PoE a strukturované kabeláži

Infografika: vše co potřebujete vědět o PoE a strukturované kabeláži

26.10.2015

Víte, co je PoE, proč jej používat a jak ovlivňuje datové přenosy na strukturované kabeláži? Dozvíte se to v naší nové infografice.

Výhody moderní WiFi technologie 4ipnet - videa

Výhody moderní WiFi technologie 4ipnet - videa

24.9.2015

Zajímavá videa k profesionálnímu WiFi řešení značky 4ipnet. Vhodné pro rychlé seznámení s hlavními výhodami tohoto výkonného řešení a představení nejrůznějších aplikací a využití WiFi v soukromých i veřejných sítích.

Infografika: nejnovější informace o protokolu 25GBASE-T

Infografika: nejnovější informace o protokolu 25GBASE-T

2.9.2015

V naší nejnovější infografice se dozvíte vše o nově vznikajícím vysokorychlostním protokolu 25GBASE-T, který je, stejně jako protokol 40GBASE-T, určen pro prvky kategorie 8.

Nové univerzální multimode optické kabely Solarix OM2 a OM3

Nové univerzální multimode optické kabely Solarix OM2 a OM3

10.7.2015

Rozšířili jsme portfolio optických kabelů Solarix o další typy. Jedná se o multimode univerzální optické kabely OM2 a OM3 v provedení CLT s gelovou ochranou.

Infografika: vliv broušení ferulí na kvalitu přenosu

Infografika: vliv broušení ferulí na kvalitu přenosu

3.6.2015

Chcete vědět, jaké existují typy broušení ferulí v konektorech optických pigtailů a patch kabelů, jak se od sebe liší a jaký typ broušení je pro přenos optického signálu nejspolehlivější? Podívejte se na naši dnešní infografiku.

Infografika: vše o měření strukturované kabeláže

Infografika: vše o měření strukturované kabeláže

14.5.2015

V této infografice se dozvíte proč je důležité měřit strukturovanou kabeláž, jaké jsou základní typy měřicích přístrojů, jaké jsou klíčové výkonové parametry, které můžete a nebo naopak nemůžete ovlivnit a mnoho dalšího.

Nové přístupové 1/10G switche Maipu SM3300

Nové přístupové 1/10G switche Maipu SM3300

23.4.2015

Asi každý ISP nebo správce firemní sítě dnes hledá kvalitní switche pro upgrade současných 100M přístupových sítí s 1G uplinkem na vyšší rychlosti, kde bude základní rychlost portu 1G a uplinkové porty pro agregaci pak 10G. Takových řešení je celá řada, ale většinou již spadají do kategorie "agregačních" přepínačů, kde cena je značně vyšší, než by se na přístupové switche slušelo. Maipu switche řady SM3300 nově nabízejí profesionální L2+ switche s vysokou kapacitou a plnou funkcionalitou bez omezení a za ceny vhodné pro nasazení v přístupových sítích.

Infografika: věděli jste, jaké jsou nejdůležitější milníky strukturované kabeláže Solarix?

Infografika: věděli jste, jaké jsou nejdůležitější milníky strukturované kabeláže Solarix?

16.4.2015

V tomto článku najdete přehlednou infografiku s časovou osou, která zobrazuje nejdůležitější milníky strukturované kabeláže Solarix. Dozvíte se například, že Solarix se prodává na trhu v České republice již od roku 1994 nebo že kabely kategorie 7 jsme uvedli na trh již v roce 2005. Více informací v již zmíněné infografice.

Infografika: 5 důvodů proč kupovat optické kabely Solarix DROP1000

Infografika: 5 důvodů proč kupovat optické kabely Solarix DROP1000

23.3.2015

Dnešní doba klade stále vyšší požadavky na datovou propustnost sítí ať už se jedná o rychlý přístup k internetu, videím či IPTV. Pro řešení těchto požadavků vám mohou výborně posloužit optické kabely Solarix DROP1000. Zjistěte proč.

Nové konektory Solarix pro kabely kategorie 6A a kategorie 7

Nové konektory Solarix pro kabely kategorie 6A a kategorie 7

11.2.2015

Do portfolia strukturované kabeláže Solarix jsme nově zařadili konektory kategorie 6A, které lze pohodlně nakrimpovat na instalační kabely s větším průměrem a silnějším vodičem.


<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>  >|