Ochrana práv k ochranné známce Blackview

21.8.2018
Společnost INTELEK nadále chrání svá práva k ochranným známkám iGET a Blackview. Ve prospěch naší společnosti bylo rozhodnuto už po několikáté v řadě, kdy vyhrála další soudní spor, tentokrát se společností CZECH LENOV.

Společnost INTELEK spol. s r.o. uzavřela se společností ShenZhen JEKO Communication CO, LTD. smlouvu o výhradním zastoupení a licenční smlouvu o využívání ochranné známky Blackview na území České a Slovenské republiky.
Z důvodu opětovného porušování práv k ochranné známce Blackview byla podána žaloba na společnost CZECH LENOV, která neoprávněně tuto značku používala a nabízela mobilní telefony této značky.
Na základě rozsudku z července 2018 je společnost CZECH LENOV povinna zdržet se na území České republiky a Slovenské republiky nabízení a prodeje mobilních telefonů označených ochrannou známkou Blackview, a je povinna zdržet se používání ochranné známky Blackview v obchodní, propagační a reklamní činnosti týkající se mobilních telefonů.
Naše společnost věří, že tyto kroky vedou k účinné ochraně práv a je tím v plné míře zabráněno klamání zákazníků, kterým jsme se zavázali poskytovat produkty a služby na vysoké úrovni.

Na evropský trh vstoupila nová dynamická značka iGET v roce 2013, která dnes působí v České republice, na Slovensku a dalších evropských zemích. Pod tuto značku spadá spotřební elektronika pro každodenní použití - mobilní telefony, tablety, kamery, powerbanky nebo zabezpečení domácností a menších firem, jako jsou alarmy, CCTV kamerové systémy a IP kamery.
iGET přináší produkty, které poskytují našim zákazníkům neustálý a pohodlný přístup do virtuálního a internetového světa, jež náleží neodmyslitelně do našich životů.

Společnost INTELEK patří mezi největší dodavatele síťových a telekomunikačních technologií v České republice. Sortiment dodávek tvoří 3 hlavní skupiny produktů a služeb. První skupinu tvoří dodávky strukturovaných kabeláží, optiky a slaboproudých rozvaděčů. Druhá skupina je zastoupena aktivními prvky pro datové sítě jako jsou routery, switche a mediakonvertory. Do třetí skupiny spadají bezdrátové technologie pro přenos dat WiFi a páteřních spojů PtP. Kromě prodeje vlastní technologie, nabízí INTELEK ucelená řešení lokálních počítačových sítí, poskytuje technickou podporu a poradenství v oblasti počítačových sítí, pořádá školení a vyrábí optické a metalické kabelové sestavy a propojovací kabely.
Mimo jiné je společnost INTELEK vlastníkem práv k několika ochranným známkám, mezi které patří ochranné známky k mobilním telefonům iGET a Blackview, jež definují naše hodnoty a filosofii přinášet produkty s přidanou hodnotou za dostupnou cenu.
Článek nehodnotil žádný čtenář. Průměrné hodnocení je 0.
Poznámka: Článek není možné ohodnotit. Hodnocení je přístupné pouze pro přihlášené uživatele.
Související články
Diskuzní příspěvky