english | česky  

Novinky

Pozvánka na prezentaciu Solarix (SK)

Vážení obchodní partneri,

dovoľte mi pozvať Vás na prezentáciu...

Pozvánka na školenie (SK)

Vážení zákazníci,
dovoľte mi, aby som Vás pozval na certifikačné...

Nové univerzální multimode optické kabely Solarix OM2 a OM3

Rozšířili jsme portfolio optických kabelů Solarix o další typy....

Infografika: vliv broušení ferulí na kvalitu přenosu

Chcete vědět, jaké existují typy broušení ferulí v konektorech...

Infografika: věděli jste, jaké jsou nejdůležitější milníky strukturované kabeláže Solarix?
Infografika: věděli jste, jaké jsou nejdůležitější milníky strukturované kabeláže Solarix?

V tomto článku najdete přehlednou infografiku s časovou osou, která zobrazuje nejdůležitější milníky strukturované kabeláže Solarix. Dozvíte se například, že Solarix se prodává na trhu v České republice již od...

Nové produkty

Produkt WHG201 Secure WLAN Controller, 1/2xGbE WAN, 4/3xGbE LAN, 10AP, 2000+2000 acc - 4ipnet - Centrální kontrolery

WHG201 Secure WLAN Controller, 1/2xGbE WAN, 4/3xGbE LAN, 10AP, 2000+2000 acc

4ipnet WHG201. Centrální kontrolér a hotspot gateway. Podpora až 10 přístupových bodů série EAP/OWL....

Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH, OM2, černý, SXKO-CLT-12-OM2-LSOH - Solarix - Kabel optický

Univerzální kabel CLT Solarix 12vl 50/125 LSOH, OM2, černý, SXKO-CLT-12-OM2-LSOH

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm, 12 vláken OM2 50/125.

Produkt SM5820-26F L3 routing 10/40G Switch, 24x 10G SFP+, 2x 40G QSFP, Duální Napájení - Maipu - Switche

SM5820-26F L3 routing 10/40G Switch, 24x 10G SFP+, 2x 40G QSFP, Duální Napájení

Core L3 Routing switch s 24x 1G/10G SFP/SFP+ a 2x 40G QSFP porty je určený pro nasazení jako...

Produkt Univerzální kabel CLT Solarix 8vl 50/125 LSOH, OM3, černý, SXKO-CLT-8-OM3-LSOH - Solarix - Kabel optický

Univerzální kabel CLT Solarix 8vl 50/125 LSOH, OM3, černý, SXKO-CLT-8-OM3-LSOH

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm, 8 vláken OM3 50/125

Odborné články

Infografika: vliv broušení ferulí na kvalitu přenosu

Infografika: vliv broušení ferulí na kvalitu přenosu

Chcete vědět, jaké existují typy broušení ferulí v konektorech optických pigtailů a patch kabelů, jak se od...

Infografika: vše o měření strukturované kabeláže

Infografika: vše o měření strukturované kabeláže

V této infografice se dozvíte proč je důležité měřit strukturovanou kabeláž, jaké jsou základní typy měřicích přístrojů,...