english | česky  

Novinky

Infografika: nejnovější informace o nových protokolech 2.5GBASE-T a 5GBASE-T

Víte, že brzy budou kabeláže kategorie 5E a kategorie 6 schopny...

Pravidelná kontrola kvality keystonů Solarix kategorie 6A u nezávislé laboratoře

Keystony Solarix kategoroie 6A, které jsou určeny pro provoz...

Certifikační školení Solarix jaro 2016

Přijměte pozvání na certifikační školení Solarix a využijte...

Klimatizační jednotky EMO - tipy a triky

Tipy, které vám díky bezproblémovému provozu klimatizací pro rozvaděče...

Infografika: vše, co potřebujete vědět o značení kabeláže
Infografika: vše, co potřebujete vědět o značení kabeláže

Věděli jste, že dle ČSN EN 50174-1 byste neměli označovat prvky strukturované kabeláž ručně (např. fixem)? Tuto a další základní zásady značení kabeláže jsme pro vás připravili v dnešní infografice.

Nové produkty

Produkt Pigtail 9/125 SCpc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-SC-PC-OS-1,5M-G657A2 - Solarix - Pigtaily

Pigtail 9/125 SCpc SM OS 1,5m G.657A2 SXPI-SC-PC-OS-1,5M-G657A2

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v...

Produkt Spojovací box CAT6A STP 8p8c LSA+/Krone KRJS45-VEB6A - Solarix - Spojovací boxy

Spojovací box CAT6A STP 8p8c LSA+/Krone KRJS45-VEB6A

Stíněný spojovací box CAT6A se svorkovnicí Krone, čtyřpárový.

Produkt Instalační kabel Solarix CAT6 UTP LSOH 305m/box SXKD-6-UTP-LSOH - Solarix - Kabely drát

Instalační kabel Solarix CAT6 UTP LSOH 305m/box SXKD-6-UTP-LSOH

Kvalitní nestíněný kabel CAT6 s LSOH pláštěm, 305m box.

Produkt Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PVC 305m/box SXKD-6-UTP-PVC - Solarix - Kabely drát

Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PVC 305m/box SXKD-6-UTP-PVC

Kvalitní nestíněný kabel CAT6 s PVC pláštěm, 305m box.

Odborné články

Infografika: nejnovější informace o nových protokolech 2.5GBASE-T a 5GBASE-T

Infografika: nejnovější informace o nových protokolech 2.5GBASE-T a 5GBASE-T

Víte, že brzy budou kabeláže kategorie 5E a kategorie 6 schopny přenášet rychlosti vyšší než jen 1 Gbps? Podívejte...

Pravidelná kontrola kvality keystonů Solarix kategorie 6A u nezávislé laboratoře

Pravidelná kontrola kvality keystonů Solarix kategorie 6A u nezávislé laboratoře

Keystony Solarix kategoroie 6A, které jsou určeny pro provoz vysokorychlostního protokolu 10GBASE-T, mají za sebou...