english | česky  

Novinky

Nově nabízíme příslušenství k alarmům iGET SECURITY M2B

Pohybové detektory, dálkové ovládání, bezdrátový detektor vibrací či...

PtP spoje LINKRA nyní pod novým brandem YOUNCTA

Kvalitní spoje nyní získaly mladý image moderní značky Youncta.

Inovace nástěnných rozvaděčů Solarix LC-18 pro instalaci na zeď i do zdi

Správnou volbou pro menší instalace a lokální sítě je rozvaděč...

Infografika: značení metalických kabelů Solarix

V další části infografiky týkající se strukturované kabeláže Solarix se...

Půjčte si svářečku optických vláken a šetřete své finance na stěžejní projekty vašeho podnikání!
Půjčte si svářečku optických vláken a šetřete své finance na stěžejní projekty vašeho podnikání!

Svářečka optických vláken příští generace – Fujikura 19S nyní k zapůjčení. Jedinečná rychlost svařování, automatický provoz a další parametry nejvyšší kvality.

Nové produkty

Produkt P4 SECURITY - magnetický bezdrátový detektor dveře/okna - iGET - Alarmy

P4 SECURITY - magnetický bezdrátový detektor dveře/okna

Příslušenství pro zabezpečovací systém iGET SECURITY M2B - Magnetický bezdrátový detektor dveře/okna...

Produkt Patch kabel Solarix 9/125 SCapc/SCapc SM OS1 1m duplex SXPC-SC/SC-APC-OS1-1M-D - Solarix - Patch kabely

Patch kabel Solarix 9/125 SCapc/SCapc SM OS1 1m duplex SXPC-SC/SC-APC-OS1-1M-D

Solarix optický patch kabel se singlemode OS1 vláknem, konektory SCapc/SCapc, délka 1m

Produkt Pigtail  62,5/125 STpc MM OM1 1,5m  SXPI-ST-PC-OM1-1,5M - Solarix - Pigtaily

Pigtail 62,5/125 STpc MM OM1 1,5m SXPI-ST-PC-OM1-1,5M

Optický pigtail je část optického vlákna opatřeného konektorem a slouží k zakončení optické trasy v...

Produkt Adaptér LC MM OM2 duplex  SXAD-LC-PC-OM2-D - Solarix - Adaptéry

Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D

Solarix optický adaptér LC multimode OM2 duplexní

Odborné články

Reálné nasazení in-Wall WiFi řešení Maipu aneb snadno a rychle na WiFi síť...

Reálné nasazení in-Wall WiFi řešení Maipu aneb snadno a rychle na WiFi síť...

Unikátní datové zásuvky s WiFi přístupovým bodem od Maipu si velmi rychle našly své příznivce a reálné...

Infografika: jaké jsou nejdůležitější milníky strukturované kabeláže Solarix?

Infografika: jaké jsou nejdůležitější milníky strukturované kabeláže Solarix?

V tomto článku tentokrát najdete infografiku s časovou osou, která zobrazuje nejdůležitější milníky strukturované...