Solarix v novém

29.10.2013
Měníme design, rozšiřujeme portfolio, prodlužujeme záruku
Společnost INTELEK, jeden z největších dodavatelů síťových a telekomunikačních technologií v České republice, mění design své nejvýraznější produktové řady Solarix. „Neomezujeme se pouze na produktové novinky a vylepšení, ale soustředíme se také na budování důvěry a image značky Solarix, a proto jsme se rozhodli inovovat grafický design produktů Solarix, který nyní lépe vystihuje dynamičnost a náš progresivní přístup k produktům strukturované kabeláže“, uvedl Ivo Kraváček, jednatel a majitel společnosti INTELEK.

Od poloviny října začal INTELEK používat nový vizuální styl a po přechodnou dobu (přibližně 1 až 2 měsíce) se budou zákazníci u produktů Solarix setkávat se starou i novou variantou loga. Nicméně všechny komponenty napříč produktovou řadou Solarix zůstávají stejné, v původní kvalitě.


Další novinkou produktové řady Solarix je její rozšíření o optickou kabeláž a rozvaděče, čímž INTELEK zákazníkům zajistí kompletní řešení pro jejich sítě v jednotném designu a ve výborných cenových i výkonových parametrech.

INTELEK věří svým produktům natolik, že se rozhodl u své nejprodávanější produktové řady Solarix prodloužit záruku. Dosud se zákazníci mohli setkat u strukturované kabeláže Solarix se dvěma typy záruk. Prvním typem je standardní záruka na komponenty systému Solarix, která je poskytována s garancí na 5 let. Druhým typem je tzv. systémová záruka*, kterou je možné poskytnout na všechny komponenty Solarix, použité v jedné instalaci, kde bylo dosud garantováno splnění výkonových parametrů po dobu 20 let. Od září 2013 nyní INTELEK prodloužil tuto systémovou záruku u metalické kabeláže na 30 let. Co se týká záruk optické kabeláže, je poskytována standardní 5-ti letá záruka stejná jako u metaliky. Systémová záruka je pro optiku garantována po dobu 20-ti let, což je u optiky skutečně jedinečné.

Více informací o značce Solarix získáte na webových stránkách solarix.cz nebo na obchodním oddělení v Brně, tel. 533 338 833 a Praze tel. 296 338 833.

O SOLARIXu
Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených metalických i optických komponentů, a nově také rozvaděčů, je systém Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí.


O INTELEKu
Společnost INTELEK patří mezi největší dodavatele síťových a telekomunikačních technologií v České republice. Sortiment dodávek tvoří 3 hlavní skupiny produktů a služeb. První skupinu tvoří dodávky strukturovaných kabeláží, optiky a slaboproudých rozvaděčů. Druhá skupina je zastoupena aktivními prvky pro datové sítě jako jsou routery, switche a mediakonvertory. Do třetí skupiny spadají bezdrátové technologie pro přenos dat WiFi a páteřních spojů PtP. Kromě prodeje vlastní technologie, nabízí INTELEK ucelená řešení lokálních počítačových sítí, poskytuje technickou podporu a poradenství v oblasti počítačových sítí, pořádá školení a vyrábí optické a metalické kabelové sestavy a propojovací kabely. Pro více informací navštivte webové stránky www.intelek.cz.


*Podmínky pro poskytnutí systémové záruky

PR kontakt:
Helena Matalová
Marketingový specialista
t. +420 533 338 831 | email: helena.matalova@intelek.eu | m. +420 731 450 031
INTELEK spol. s r.o. | Vlárská 953/22 | Brno | 627 00 | Czech Republic | www.intelek.cz

Související články