english | česky  

Novinky

Solarixpedia: zajímavosti Solarix 2019 - metalická a optická kabeláž

V dalším pravidelném díle naší znalostní databáze Solarixpedia bychom se...

Dynamické bloky DWG Solarix pro tvorbu Vašich projektů

Připravili jsme pro Vás novou knihovnu bloků DWG pro tvorbu projektů...

Solarixpedia: nový typ balení samořezných keystonů Solarix

V dnešní části Solarixpedie bychom rádi shrnuli nejdůležitější informace...

Infografika: věděli jste, co se událo v Solarixu v roce 2019?

Na závěr roku vám přinášíme shrnutí všech důležitých produktových...

Solarixpedia: nový typ balení samořezných keystonů Solarix
Solarixpedia: nový typ balení samořezných keystonů Solarix

V dnešní části Solarixpedie bychom rádi shrnuli nejdůležitější informace o novém balení samořezných keystonů Solarix, které jsme uvedli na trh v listopadu roku 2019.

Nové produkty

Produkt 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp. - Signamax - SFP Moduly

100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.

DAC (Direct Attach Cable) slouží k rychlému a levnému propojení dvou síťových aktivních prvků...

Produkt 100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k. - Signamax - SFP Moduly

100-35WDMB 10G SFP+ opt. modul SM LC, 1330/1270nm BIDI, 10km, DDM - Cisco k.

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah...

Produkt Tenda MW3 (2-pack) Wireless AC Mesh Router 802.11ac/a/b/g/n,1200 Mb/s - Tenda - Wi-Fi routery

Tenda MW3 (2-pack) Wireless AC Mesh Router 802.11ac/a/b/g/n,1200 Mb/s

WiFi systém pro celý dům - 2 satelity 802.11a/b/g/n/ac až 1200Mbps, Dualband (2.4GHz na 300Mbps + 5...

Produkt MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný SXKJ-5E-UTP-BK-SA - Solarix - Keystony

MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný SXKJ-5E-UTP-BK-SA

Balení 24 kusů, samořezný nestíněný keystone CAT5E, černý.

Odborné články

Solarixpedia: zajímavosti Solarix 2019 - metalická a optická kabeláž

Solarixpedia: zajímavosti Solarix 2019 - metalická a optická kabeláž

V dalším pravidelném díle naší znalostní databáze Solarixpedia bychom se ještě rádi vrátili k roku 2019. Připravili jsme...

Dynamické bloky DWG Solarix pro tvorbu Vašich projektů

Dynamické bloky DWG Solarix pro tvorbu Vašich projektů

Připravili jsme pro Vás novou knihovnu bloků DWG pro tvorbu projektů v CAD aplikacích.